2733
2734
عنوان

چرا من همیشه دست و پام یخه و انقد درد میکنه۱۷سالمه

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 39 پست
منم اخه ازمایش رفتم کم خونی اینا نداشتم...اما بخاطر کمر دردم میترسم برم دکتر شما نرفتی؟

نه والله بخدا انقد درگیرم وقت نمیکنم هم درس دارم هم حس و حال علافی دکتر رفتن رو ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والله حرفت درسته چون بابام هم میگه خیلی هم لاغرم با اینکه تغذیه ام عالیه  و جالبه تیرویید هم ...

ببین خانمی شما ۱۷ سالته و هنوز هورمون‌هات بالا پایینی خودش رو داره

اگه میبینی مفاصلت درد میکنه یعنی بدنت میل به بزرگ شدن مثل قد کشیدن داره ولی تحملش هم نداره که این میتونه مشکل خوراکی باشه( ببین گلم خوراک خوب به اونیکه همش همه چیز میخوره نمیگن؛ خوراک خوب به اونی میگن که درست و بجا بخوره) مثال شما همش فست و فود و ... میخوری؛ کجای فست فود میتونه ویتامین  آ رو جبران کنه؟ درسته اشتهات زیاده ولی موادی که بدنت میخواد و نمیخوری

برای رفع مشکلت شکلات زنجبیل بخور یا کیک زنجبیلی بخور و اگه میتونی شیره انگور یا ۳ شیره با ارده بخور

این خوراکی ها طبع فوق گرمی دارن که مثل شوک به بدنت وارد میشه 

در ضمن این سردی میتونه علائم سرد شدن طبعتم باشه(به اینکه هیجان جن.سی داری نداری نگاه نکن بدنت داره سرد میشه) و همون تجویز بالا درسته فقط از خوردن برنج و سیب زمینی و خیار و هندونه پرهیز کن چون طبع سردی دارن و بیشتر بدن درد میشی (احتمال ۹۰ درصد مفصل دردت بخاطر همینه)

درخصوص مصرف شیره و ارده بگم که ممکمه کمی جوش بزنی ولی خوب میشن. اگه میتونی بگو برات کاچی درست کنن که اونم علاجه ۱۰۰ ولی باید هفتگی مصرف کنی. ارده رو روز در میون و شیره انگور رو هر روز یک قاشق هم شده بزور بخور. اگه این کارایی ک گفتم بکنی سر دو هفته برای همیشه سردیت از بین میره(در کنار روند درمانت مصرف اونایی ک گفتم کم کن ولی حواست باشه مصرف برنج رو قطع نکنی که خیلی خطرناکه؟

خدایا من چشمام میبندم و تو زندگیم رو با رنگ‌های خودت نقاشی کن😍💫
نه والله بخدا انقد درگیرم وقت نمیکنم هم درس دارم هم حس و حال علافی دکتر رفتن رو ندارم

من دکتر طب سنتی رفتم معاینه کرد گفت احتمال خیلی زیاد دیسک و سیاتیک نیست شاید غلظت خون داری اما برای محکم کاریم شده برو دکتر که mriبنویسه برات اما حقیقتش ترسیدم برم

2731
ببین خانمی شما ۱۷ سالته و هنوز هورمون‌هات بالا پایینی خودش رو داره اگه میبینی مفاصلت درد میکنه یعنی ...

واااای ممنون گلم از این همه توضیح جامع و کاملت

اتفاقا از نظر جنسی ام ببخشید ولی حس مس ندارم کلا 🙈

ولی چشم خیلییی خوب گفتی

خدا بهت سلامتی بده

😂آره از طبع سردم نگو که کلا همش دسشویی ام🤣 خدانکنه سردی جات بخورم عین میت میشم دور از جون

خب دمکرده بخور از عطاری بخر گاهی دم کن یه استکان بخور بجای چای سردیجات مثلا ماست میخوری با نعنا بخور 

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
ببین خانمی شما ۱۷ سالته و هنوز هورمون‌هات بالا پایینی خودش رو داره اگه میبینی مفاصلت درد میکنه یعنی ...

این دوستمون درست میگه استارتر. منم حس میکنم خیلی بدنت سرده گرمی بخوری خیلی تاثیر داره...

مهربان باشیم   
واااای ممنون گلم از این همه توضیح جامع و کاملت اتفاقا از نظر جنسی ام ببخشید ولی حس مس ندارم کلا 🙈 ...

پس شک نکن طبعت داره سرد میشه و این از هیچ نظر خوب نیست. حتما پیگیری کن قبل خوردن چیزی از مادر بپرس طبعش چیه 

برنج طبع سردی داره ولی نباید قطع بشه؛ بجاش چیزهای دیگه رو قطع کن مثل خیار. اگه الان جلوگیری کنی خوبه چون دو روز دیگه‌که ازدواج کنی جدای از مشکل سردی جنسی؛ مشکلات رحمی مثل افتادگی رحم میگیری که این افتضاااحه! مراقب خودت و بدن سالمت باش گلم

2738
این دوستمون درست میگه استارتر. منم حس میکنم خیلی بدنت سرده گرمی بخوری خیلی تاثیر داره...

متشکرم😍🌹