2726
عنوان

کیا از باباشون خوششون نمیاد؟

465 بازدید | 24 پست

چرا؟

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗

من چون تعادل نداره یهو داد میزنه و عصبی میشه

بعد از چند دقیقه هم خودشو توجیه می‌کنه ک حق باهاشه 🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم میمیرم براش

ولی ی دوست داشتم از باباش متنفر بود چون بی مسئولیت بود باباهه خیلی اذیت کرد بنده خدارو 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2728

هر کی از باباش بدش بیاد یه نادان تمام معناست، پدر هر چی هم بد باشه پدره این رو هیچ وقت فراموش نکنید😍

پسر‌هستم😍نه درخواست دوستی میدم نه‌ درخواست دوستی قبول میکنم‌😬درخواست دوستی ممنوع⛔

[QUOTE=212664951]هر کی از باباش بدش بیاد یه نادان تمام معناست، پدر هر چی هم بد باشه پدره این رو هیچ وقت فراموش نکنید...[/QUOT

پدر بد ندیدی نه 

تاپیک اشتباه نیومدی ؟؟؟؟

چون گفته اونایی ک از پدرشون بدشون میاد😏

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

[QUOTE=212664951]هر کی از باباش بدش بیاد یه نادان تمام معناست، پدر هر چی هم بد باشه پدره این رو هیچ وقت فراموش نکنید...[/

اگه بابایی داشتی که به خاطر هر اشتباه کوچیک سرت داد می‌زد و تحقریت کنه هیچوقت اینو نمی‌گفتی 🙃 

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗
من چون تعادل نداره یهو داد میزنه و عصبی میشه بعد از چند دقیقه هم خودشو توجیه می‌کنه ک حق باهاشه 🚶 ...

چقد شبیه بابای منه 😕

[QUOTE=212664951]هر کی از باباش بدش بیاد یه نادان تمام معناست، پدر هر چی هم بد باشه پدره این رو هیچ ...

گفتم پدر هر چی هم بد باشه پدره ، فکر میکنید سرم داد نزده چرا زده خیلی هم داد زده ولی چکار کنیم باز پدره 

پسر‌هستم😍نه درخواست دوستی میدم نه‌ درخواست دوستی قبول میکنم‌😬درخواست دوستی ممنوع⛔
[QUOTE=212664951]هر کی از باباش بدش بیاد یه نادان تمام معناست، پدر هر چی هم بد باشه پدره این رو هیچ ...

از رو هوا میان یه چی میگن 

نمیدونن چخبره 

فکر میکنن چون پدره پس مقدس و احترامش واجب 

دیگه نمیدونن بعضی از همین پدرا چه اسیب هایی 

ک به بچه هاشون نزدن

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
گفتم پدر هر چی هم بد باشه پدره ، فکر میکنید سرم داد نزده چرا زده خیلی هم داد زده ولی چکار کنیم باز پ ...

پدر هست ولی خب هر کس نظری داره دیگه ولی اینکه به بقیه می‌گید نادان درست نیست.

پدر هست ولی خب هر کس نظری داره دیگه ولی اینکه به بقیه می‌گید نادان درست نیست.

ببخشید معذرت میخوام قصد توهین به هیچ کس نداشتم🙏🏿😐

ببخشید معذرت میخوام قصد توهین به هیچ کس نداشتم🙏🏿😐

خواهش می‌کنم

2706