2733
2734

بعد عقد دعوتتون کرد یا عروسی؟ 

جاری من عقدم نیومد(شوهرشم نذاشت بیاد) چون با مادرشوهرم قهر بود

ولی 3 ماه بعدش دعوتم کرد ک مریض شدم نتونستم برم بعدشم اون حامله شد دگ دعوت نکرد

حالا بچش قراره دنیا بیاد

شما بودید میرفتید؟ بدون دعوت و پاگشا.... 

الان10 ماهه عقدم من

دو هفته

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من اولی بودم،خونه ممشهرستان بود بچه م ۱۸ روزش بود اومدن مهمونییییی،۳ وعده باید سفره مینداختم

نذاشت تفس بکشم خودم پاگشاش کنم دیوانه رو

اینکه الان دوباره با یه کاربری جدید اومدم نی نی سایت فقط یه دلیل داره،اینکه یه روزی،یه جایی ،بخونم اون کاربر تاپیک زده و گفته که گرفتار شده،دلم خنک بشه ،کاربر vorojak,یا هر آشغال دیگه ای که کاربری قبلیمو ترکوند،فکر نکن شاخی،از یه جایی کارما شاختو بشکنه که از دردش بیای همینجا چس ناله کنی🤘 
2738

هم بعد عقد پاگشا کردن هم بعد عروسی 

هردوشم خیلی زود بود و فاصله چندانی نداشت

من اگه کسی پاگشام نکرد بعد عروسی خونش دیگه نرفتم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

اصلا پاگشا نکرد🤐ولی واسه من مهم نیس رفت و امدم هم باهاش قطع نکردم.کلا نزار بقیه تو رقتارات تاثیرگذار باشن.تو کار درست و انجام بده بدون حاشیه

هر صبح تو اولین چیزی هستی که براش شکرگذارم.( دوست دارم همسرم)😍

دعوت کرده نرفتی دیگه بعدشم نشده خب چکار کنه دیگه ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706