2726
عنوان

از کجا بفهمیم شیری که گرفتم. گاوش تب مالت داشته یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 60 پست
گلم بخاطر همینه که اون زمان انقدر مرگ و میر زیاد بود از مادربزرگ های قدیمی بدرسی مثلا میگه ۱۰ تا بچ ...

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم حرفم همینه که تا وقتی توی اون پاکت هست چه موادی برای پاکت  و خود شیر  بکار رفته که ۶ ...

هیچ موادی

پاستوریزه شده باکتری هاش کشته شده و بسته بندی شده

توی بسته بندی باکتری وجود نداره و مدت طولانی میشه نگه داشت

من اگر بهتون بگم چه باکتری ها و ویروس هایی توی شیر آلوده غیر پاستوریزه هست اصن رغبتت نمیشه شیر بخوری ...

همیشه ادم تجربه دیگران رو نگاه میکنه و پی میبره که کار اون فرد درست بوده

وقتی قدیمی‌های ما هیچوفت مشکلات گوارشی نداشتن مثل الان که خییلی نادر بود کسی سرطان یا بیماری داشت

پس به نتیجه میرسیم که کارشون عتقلانه بوده

من فقط به مواد لبنی محدود نمیکنم کلا به موادغذایی بیرون رو هم حساب میکنم

که تا میتونید دوری کنید چون فقط ایجاد مریضی میکنه

تا میتونید خودتون تولید کنید و درست و از خرید مواد غذایی دارای نگه‌دارنده زیاد خودداری کتید

درضمن اقناع کردنتون هم عالیه

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2728
من ده ساله فقط کیلویی میگیرم ، هیچوقتم مشکلی نداشتیم شیر پاستوریزه رو اصلا قبول ندارم به عنوان شیر

ایشالا همیشه زنده باشی

همه اونایی که تب مالت و بیماری های دیگه گرفتن همین حرف شما رو میزدن

همیشه ادم تجربه دیگران رو نگاه میکنه و پی میبره که کار اون فرد درست بوده وقتی قدیمی‌های ما هیچوفت م ...

ایشالا همیشه شانس باهاتون یار باشه و زمانی به حرف من نرسید که کار از کار گذشته باشه

باز هم تاکید میکنم بیماری های ناشی از مواد لبنی غیر پاستوریزه به شدت اپیدمی شده جدیدا

وااااای خواهشا شیر غیر پاستوریزه مصرف نکنید به بچه اصلاااا و ابداااا ندید خیلی اپیدمی شده تب مالت ...

من شیرگاو میدم هم بچه ۱سالونیممو هم ۵سالمو ینی ضرر داره چجوریه من نشنیدم از تب مالت

هیچ موادی پاستوریزه شده باکتری هاش کشته شده و بسته بندی شده توی بسته بندی باکتری وجود نداره و مدت ...

چه بخواهید قبول کنید چه نه اون شیر مواد شیمیایی داره و به هیچ عنوان نمیتونم قبول کنم شیر بیشتر از ۶ روز سالم بمونه و قابل خوردن چه برسه به ۶ ماه .

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
من روزی دو لیوان شیر گاو میخورم فعلا که سالمم😐

لعنتی  چقدرم گرون شده ولی خیلی خوشمزس

اول اینکه فقط چند درصد کنی شیر واقعیه الباقی مواد نگهدارنده فوق زیاد شیرخشک و غیر دوما کدوم لبنی ...

راستشو بگم من دوغ بیرون دوست دارم 😂 ولی فک کنم دوغ اینا مشکل نداشته باشه من هم شیر بیرون میخرم هم پاستوریزه اما خب خریدن پاستو راحت تره 🥴  

با جوشیدن ساده از بین نمیره شرایط پاستوریزه فرق داره با جوشیدن ساده

باش تو راست میگی 😑🙄

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
 نه کلا من اون روشو میخورم خدایی خوشمزس 😂 یعنی الان تب میگیرم؟ بعد جوشوندن هااا میخورم 

نه 

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
2706