2726
عنوان

چرا من ذهنم درگیره اونه؟:))))

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 73 پست
عشق و احساس اگه واقعی باشه با هیچی از یادت نمی ره بالاخره دلتنگی یه جا خفتت می کنه مگه واقعا عاشق طر ...

من آدم ضعیف رابطم نباید خودم و درگیر میکردم

انسانم آرزوست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره درگیر تنهایی که هستم بیشتر بهش فکر میکنم

درسته وقتی آدمای کمی دور و برت باشن و کسی را نداشته باشی باهاش حرف بزنی مجبوری با همون چیزایی که تو خاطرات هست خودت را مشغول کنی تا شب و روزت بگذره

2728
چند سالته؟ چه قدر احساساتت مثل منه،منم این روزا خیلی احساس تنهایی میکنم😢

بیست تو چی؟منم دوست صمیمی دارم ولی درگیر زندگی خودشونن 

انسانم آرزوست!
من باهاش نیستم ولی می‌دونم طرفم و میشناسم حتی وقتی هم که باهم بودیم تمام مدت من پیگیرش بودم پیام مید ...

همون بهتر که عاشق پیشه نبوده وگرنه الان دهنت سرویس بود...زمان بگذره همه چی حل می شه...فقط همیشه کسیو پیدا کن که همون قدر که می خوایش بخوادت به کمتر رضایت نده...

درسته وقتی آدمای کمی دور و برت باشن و کسی را نداشته باشی باهاش حرف بزنی مجبوری با همون چیزایی که تو ...

اره از اول خودم میخواستم با جنس مخالف وارد رابطه نشم چون می‌دونم ضعیفم این پسره هم مشکل من بود وابسته شدم کسی و نداشتم تو زندگیم تحقیر شده بودم سمتش رفتم اما وقتی عقلم برگشت سرجاش و فهمیدم وقتی حوصلش سر رفته میاد سمتم بهم زدم 

انسانم آرزوست!
همون بهتر که عاشق پیشه نبوده وگرنه الان دهنت سرویس بود...زمان بگذره همه چی حل می شه...فقط همیشه کسیو ...

دیگه به تنهایی عادت کردم :)ولی مرسی

انسانم آرزوست!
من آدم ضعیف رابطم نباید خودم و درگیر میکردم

خودتو سرزنش نکن...آدما گاهی از تنهایی از سر احساس درگیر می شن...زمان بده زمان حلش می کنه...و خدارو شکر کن که عشق نبوده...عشق بود نابودت می کرد...خیلی بدتر از اینا بود...

2706