2737
2734
برای خونه دار شدن چی خوبه گلم؟؟

چله واقعه با  با چله یس باهم 

با همین روش انجام بده اننشالله جواب میده 

هر روز ۱بار سوره واقعه  ویس رو بخون 

متوصل ب خدا شو وسعی کن تو این مدت نماز بخونی 

وبعد ازنماز سعی کن این سوره ها رو بخونی پری شدی نخون ادامشو بزار بعدش شک نکن جواب میده وهر سری دعا کن بعد ازخواندن دعا کن هرچی ازخدا میخوای بگو 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم انشاالله خواستگار خوب پیدا میشه 

نماز اول وقت خیلی موثره بعد نماز از خدا حاجتت رو بخـواه 

مسائل دیگه ای هم هست که خوبه بهش توجه کنی مثل اینکه شما الان باید بیشتر در جامعه باشه تا افراد دیگه بتونن با شما اشنا شن کلاس های مختلف برو یا جایی کار کن 

بعضی از خانوما هستن معرفی میکنن خانواده ها رو 

میتونید از این افراد کمک بگیرید معمولا در مسجد فعالیت میکنن

بله کاملا نماز خون بود ونماز صبحشم حتی میخوند  اگه کامل نمیخونی سعی کن حداقل ۲ بار نماز تو روز ...

عزیزم من میتونم واسه ازدواج آبجیم بردارم؟؟

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
2728
عزیزم خب شاید خدا زمان مناسب رو بخواد تو 40 سالگی رقم بزنه من الان ک 22 سالمه همسز خوب میخوام ن اون ...

عزیزم هیچ وقت به کسی که ازدواج نکرده نگو شاید قسمتت ۴۰ سالگیه

هرچیزی زمان خودشو داره

اونی که الان دلش میخواد نیاز داره و حس کرده زمانش رسیده

شما خودت دوست داری ۴۰ سالگی ازدواج کنی؟ یعنی ۲۰ سال دیگه شوهر قسمتت از راه میرسه

هم جنسیم دل همو سر چیزی به اسم شوهر کردن نشکونیم!😊

چله طه ویاسین رو با این روش ک میگم بخون  نیومد هرچی خواستی بهم بگو  هر روز ۱بار سوره طه ...

مرسی گفتین

من شخصا انقدر چله گرفتم الان میترسم از عهدش برنیام

ولی دلم میخواد بخونم

کسی میشه جای ما بخونه؟

عزیزم هیچ وقت به کسی که ازدواج نکرده نگو شاید قسمتت ۴۰ سالگیه هرچیزی زمان خودشو داره اونی که الان ...

بابا من ک نگفتم این حرفو خاک بر سرم زبونم لال شه اگه منظورم این بوده باشه میگم از خدا میخوام یکم زودتر جورش کنه😭😭

2738
چله واقعه با  با چله یس باهم  با همین روش انجام بده اننشالله جواب میده    هر ...

مرسی عزیزم

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
توروخدامنم دعاکن به حاجتم برسم

مرسی عزیزم چشم حتما شما هم برای من دعا کن

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸