2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما یه فامیل داریم

خانومه ۲۷ سالشه

آشپزی حرف نداره یعنی قشنگ مهمونی ۳۰ نفره رو راه میندازه

خیاطی عالیه ، هر عکسی بهش نشون بدی میدونه

اخلاق و رفتارشم عالیه

شیک پوشه و به فکر هیکل و ظاهرشاه و به شوهر و بچشم خیلی میرسه

به نظرم زن زندگیه

به زنیکه با همه بدبختی های شوهرش بسازه آخرشم بهش بگن وظیفه به حکم اینکه اسمت زن هست  

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  
مردای ایرانی انتظارهایی که از زنشون دارن اینه: پوست نیکول کیدمن  هیکل جنیفر لوپز  منش و ...

🤣🤣🤣🤣👌👌

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎
2738
آفرین توضیحاتت دقیقه خواهر 😘😛🤭

دیگه شرمنده اگه دقیق تر نشد بگم🥺😍😁

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.
یک کلام از مادرشوهر😂😂😂😂😂😂😂

فعلا ک خودم عروسم  

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  
2706