2733
2739
عنوان

ی سوال دارم خجالت میکشم از کسی بپرسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1941 بازدید | 77 پست
من همیشه به سرش میکوبم رابطه ی جنسی رو 

کارت کلا اشتباس چه معنی دادره ببخشی خیلی ببخشی این موردمیدونی تو خیابون ریخته. فکر نکن محتاج شماس

بلکه دوست داره با تو هستش جای تو باشم میرم دلش میارم یکم بچه شو واسش😂😂لوی شو اصلا اون حرف زد ک دستت نارحتم اصلا تو ادامه نده هی بچه ها حرف بزن معذرت خواهی کن😝

امضام خوندی یه صلوات واسم بفرست⁦🙏🏻⁩
کارت کلا اشتباس چه معنی دادره ببخشی خیلی ببخشی این موردمیدونی تو خیابون ریخته. فکر نکن محتاج شماس ب ...

آخه اونایی که تو خیابون ریختن ایدز دارن ولی من بهش متعهدم قبلشم با کسی دوست نبودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی سوال چجوریی رابطه جنسی باهمسر خوبه  اما خودارضایی مشگل داره و مشگل ایجاد میکنه  تروخدا ...

چون که خود ارضایی عوارض داره و معتاد کننده هست

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
2728
منم یه سئوال دارم ؛ من و نامزدم هر روز باهم در ارتباطیم و روزی چند بار در تماسیم دیروز رفت شهرستان ا ...

مشابه همین بحث رو من و نامزدم دیشب داشتیم الانم قهرم باهاشمنم مثل شما نمی دونم کارم درست بود یا نه?😢دلم براش  تنگ شده

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               
آخه اونایی که تو خیابون ریختن ایدز دارن ولی من بهش متعهدم قبلشم با کسی دوست نبودم

عزیزمممم خودت گول نزن اینطوری باشه ۳چهارم ملت ک ایدز دارن 

نهایتش میره با یکی رفیق میشه نمیشه ایااا مفت مجانی میاد پیشش

[QUOTE=212674642]یعنی چی[/QUOT🙄🙄🙄واضح نیست  میگم بخوای این مسائل توی دعوا بیان کنی 

فردا میگه مگه من محتاج اینم  واسه یه رابطه باید اینطوری بکوبنه تو صورتم 

میرم با یکی دوست میشم منت اینم نمیکشم اینم نمیزارم بدونه. 

2738
[QUOTE=212674642]یعنی چی[/QUOT🙄🙄🙄واضح نیست  میگم بخوای این مسائل توی دعوا بیان کنی  فر ...

وای خدا نکنه 

یه بارم بهش گفتم تو آدم مهرطلبی هستی اختلال شخصیت داری 

خیلی بهش بی احترامی ‌میکنم

وای خدا نکنه  یه بارم بهش گفتم تو آدم مهرطلبی هستی اختلال شخصیت داری  خیلی بهش بی احترام ...

پس عزیزم حواست ب زنذگیت باشه 

احترامش نگه دار  

غر سرش نزن 

باهم خوب باشین بخدا زنذگی ارزش نداره چیز های کوچیک بیهوده اینقد بزرگ کنین

وای خدا نکنه  یه بارم بهش گفتم تو آدم مهرطلبی هستی اختلال شخصیت داری  خیلی بهش بی احترام ...

عزیزم  خودت شاغلی جامعه میبنی چطوریه اونم مرده بهش برمیخوره 

بچه ها برا ما مجردا خیلی سخته همش تقوا پیشه کنیم  نیازامونو چ گلی بسرش بریزیم آخه

ادم ک نمیشه بخاطر نیاز جنسی خودشو بدبخت کنه باهر خواستگاری ازدواج کنه

منه بدبخت و امثال ما طبع گرما تحت فشاریم.دولت چرا پیگیری نمیکنه🤔😐

اونم بی تقصیر نیست اونم خیلی راحت تو دعواها بهم بی احترامی کرده

زن با زبون چرب نرمش میتونه یه اقا مطیع خودش کنه جای غرنق محبت کنید مثل اوایل عشقتون

2706