2737
2739

چرا بعضی خانوما تو مجردی خود.ار.ضایی میکنن اما بعضیا اصلا نمیدونن چیه ؟؟؟

یعنی سوالم اینه ک کروه اول مزاجشون گرمه دومیا سرد ؟؟؟!!!

یعنی موقع متاهلی هم گرمن یا ربطی نداره ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گروه اول میل جنسیشون فعال شده ولی گروه دوم نه

زندگی انقدر کوتاست که نباید حتی یک ثانیه اش را برای دیگران زندگی کنیم                                                         یک صلوات برای شفای بیماران به خصوص بیماران کرونایی بفرست                                                                       

بعضی وقتا ربطی به میل ج... نداره از اضطراب و استرسه مخصوصا تو نوجوونا

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿
پس ربطی ب گرمی نداره

فکر نمیکنم

زندگی انقدر کوتاست که نباید حتی یک ثانیه اش را برای دیگران زندگی کنیم                                                         یک صلوات برای شفای بیماران به خصوص بیماران کرونایی بفرست                                                                       
2738

منم یه سئوال دارم ؛ من و نامزدم هر روز باهم در ارتباطیم و روزی چند بار در تماسیم دیروز رفت شهرستان امروز صبح تا الان منتظر بودم یه زنگی بزنه یا یه پیام بده.. هرچقد منتظر موندم ازش خبری نشد.. الان خودم بهش پیام دادم حالشو پرسیدم سریع جواب داد برگشتم گفتم چرا ازت خبری نبود؟ انقد میگی زنمی زنمی آدم به زنش یه زنگ نمیزنه بگه بذا ببینم زنم ‌کجاس؟

برگشت گفت سرم شلوغ بود 

گفتم آها پس هروقت سرت خلوت میشه و با یه کاندوم پلاستیکی تو خونه تنها میمونی یادت میافته زنم داری

بنظرتون مقصر کی بود؟

منم یه سئوال دارم ؛ من و نامزدم هر روز باهم در ارتباطیم و روزی چند بار در تماسیم دیروز رفت شهرستان ا ...

مقصر اون بوده ولی اگه شمام بخواید با این لحن باهاش حرف بزنید شرلیط بدتر میشه 

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿
2706