2733
2734
عنوان

برم یا نه،؟

109 بازدید | 15 پست

قضیه ازین قراره که من مدیر برنامه یک نوازنده بودم. 

از من خواستگاری کرد من گفتم نه.  

و بخاطر همین از کار اومدم بیرون. 

بعدش باهم صحبت کردیم قرار شد دوست باشیم باهم اما گفتم من قول ازدواج نمیدم چون تازه رابطه قبلیم بهم خورده و اصلا حوصله ندارم و میخوام استراحت کنم. ایشون استاد زبان هم هست و معروف هم هست. 

منم امسال زبان کنکور دارم. و گفت اگر بخوای معلم زبانت میشم رتبه تک رقمی رو هم برات تضمین میکنم و اینکه گفت بحث ازدواجمون کاملا جداست و تو دانش آموز منی و جدی کار میکنیم و هیچ کدوم حق نداریم درمورد بحث عاطفی توی تدریس حرف بزنیم. 

اما خب بنظرتون برم ؟، 

درضمن یکی از حامی های گروه نوازندگی که یک خانم چهل ساله هستن من درمورد دلیلم برای  خروج از گروه بهش گفتم . با خودش نمیگه دوباره چرا برگشته و با این آقا ارتباط درسی داره ؟ 

چون مسلما مارو برای کلاس حضوری زبان می بینه

مدیر برنامه😬😂

فک نکنم بشه تو اون فضای عرفانی زیاد به درس رسید

توصیه میکنم استاد دیگه ای رو برای رسیدن به رتبه تک رقمی انتخاب کنید

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
مدیر برنامه😬😂 فک نکنم بشه تو اون فضای عرفانی زیاد به درس رسید توصیه میکنم استاد دیگه ای رو برای ...

خب خودش گفت ارتباط کاملا رسمی خواهد بود . منم که علاقه ی خاصی ندارم که فضا عرفانی بشه. وقتی خواستگاری شده و من رد کردم بازم فضا عرفانی میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خودش گفت ارتباط کاملا رسمی خواهد بود . منم که علاقه ی خاصی ندارم که فضا عرفانی بشه. وقتی خواستگار ...

پسرها زیاد از این سخن ها میگویند

شما یک جلسه بروید اگر به حرف من نرسیدید بنده را بخورید

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2728
خب اگه بدرسم لطمه نخوره چی ؟  چون خودشم خیلی سختگیره برای درس خوندن

خب برو دیگه

ان شاءالله موفق و خوشبخت باشی⚘❤

اون خانمه آخر حرفم حرفشو زدم چی؟

به ایشون ربطی نداره

اگه بخوای بر اساس فکر و حرف بقیه زندگی کنی که...

2738

چ مورد ایده آلی هست

چرا ج منفی بهش دادید؟

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
چون لاغره. از آدم لاغر خوشم نمیاد .  البته الان داره مثه بولدوزر میخوره چاق بشه    

چ دلیل مسخره ای☹😂

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
مسخره بود ؟

بله

2706