2726

من حالم خوب نیست و درمانم فقط یه پیام از اونه 

راه حل چیه اخه 

تف به این زندگی لعنت به زندگی خاک به سر زندگی خدا از زندگی نگذره که محتاج یه پیام اونم که آرامش پیدا کنم 

نگید اینطور حرف نزن و مگه بچه ای و میگذره و ... 

نمیگذره درد داره درونم حالم خوب نیست انگار پانیک گرفتم نمیدونم 

استرس شدید میگیرم 

بی قرارم 

حالا چکار بکنم کسی رو دیدی درونش تو فکرش جیغ و داد کنه ؟ من الان دارم درونم داد میزنم و  سرم درد میکنه حق من این نیست 

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

منم افسردگی دآرم و درکت میکنم کاملا

چاره چیه؟باید تحمل کنیم☹

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هفته قبل همینطور بودم

پسره همون بود ک میخاستم همین منو بهش وابسته کرده بود. و حس میکردم ازم سرتره. خودم پیش قدم شدمو بش پی دادم... حرفم زدیم ولی بعدش فهمیدم ارزشش نداشت ک بخاطر ارامش خودم  پیش قدم شدم و غرورم خدشه دار شد. به نکات مثبت خودم بیشتر توجه کردم و فهمیدم تحفه ای بیش نیست خیلی از خودم خجالت کشیدم ک شادیمو وابسته به یه ادم بی لیاقت دونستم اگه لیاقت داشت ک  باهم چت میکردیم رابطمون دو طرفه میشد. الانم خیلی حالم  بهتر شده از وقتی  ک ارزش خودمو بردم بالا و اعتماد ب نفس گرفتم. اگه بخوادت پی میده  موندنی میمونه رفتنی میره اگه رفتنیه همون بهتر از الان بره اگرم ن لیاقت داشته باشه خودش پی میده

2728
منم هفته قبل همینطور بودم پسره همون بود ک میخاستم همین منو بهش وابسته کرده بود. و حس میکردم ازم سرت ...

اما من طاقت ندارم

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂