2737
2734
عنوان

دوست تازه نامزد کرده من😑😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 113 پست
تف ب ذاتش تف ..خیلی بد بخت و ندیده اس امیدوارم هیج وقت برنگرده .امیدوارم بره بمیره

الهی عزیزم درکت میکنم دیگه بعضی ها همینن شعوری ندارن که بخوان استفاده کنن ناراحت نشو دیگه اینا هم این نقص رو دارن ، بنده خداها درمانی هم نیست براشون😅

حرصم گرفته..دلم میسوزه ..اینقد عکس از اون قیافه نکبتش دارم ک میداد میگفت دارم زار میزنم مامانم فلانم ...

میداد؟😐بادوست پسرش یا باچندتابوده؟

خب عزیزم تو همه اینا رامیدونی میترسه دیگه رازهاش رو برملا کنی پیش شوهرش واینکه این کارش رو میگفتی پنهون کردی خب شک میکنه دیگه بیخودی نباید ازش دفاع میکردی تقصیر خ ودت بوده برای همینه الان باهات اینجوری شده

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید زیادی از زندگیش میدونی، ترسیده 😬

آفرین 

دقیقا همینه علتش

دوتا از دوستای من خیییییلی صمیمی بودند با هم. حتی خانوادگی شده بود رفت و آمدشون. یکیشون وقتی شوهر کرد، سفففت کشید کنار.  چون اون دوستم آمار همه چیز زندگیشو داشت. همممه چیز

و چون احساس خطر میکنن و از طرفی هم حس و حال زندگیشون با ازدواج عوض میشه، طرفو میذارن کنار

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
تموم عکسای اشک ریختنشو دارم شیطونه میگه استوریش کنم هم وات هم اینستا بگم خاک تو سر ذلیلت کنن

حق داری ناراحت باشی اما دیگه خیلی داری زیاده روی میکنی.  تو نیکی میکن و در دجله انداز، که ایزد در بیابانت دهد باز.  فرض کن یه کار خیر کردی فی سبیل الله. بیخیال شو دیگه. فراموشش کن. به هرحال ما مجردا باید بپذیریم که دوستای متاهلمون، مارو یه جور خطر برای زندگی مشترکشون میدونن. از بس اتفاقات ناجور از این طرف اون طرف شنیدن، اعتماد کردن براشون سخت شده. بهرحال فراموشش کن و بلاکش کن و تمام

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
2731
من خیلی ادم صبوریم خیلی از خود گذشتگی دارم خیلیییی ..ولی اینقد ذوق داره ک سین میکنه جواب نمیده؟؟مگه ...

میدونی اینجور افراد ناقلا هستن. با خودشون میگن دوستی که خیلی باهامون صمیمی بوده اما مجرده، یک خطر بالقوه برای زندگی زناشویی هست. 

الهی عزیزم درکت میکنم دیگه بعضی ها همینن شعوری ندارن که بخوان استفاده کنن ناراحت نشو دیگه اینا هم ای ...

چ خوب گفتی🤣

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
میداد؟😐بادوست پسرش یا باچندتابوده؟ خب عزیزم تو همه اینا رامیدونی میترسه دیگه رازهاش رو برملا کنی پ ...

مرسی عزیزم ک وقت گذاشتیی.ب هر حال روزا میگذرن و میرن ..ما هم باید ب تنهاییمون عادت کنیم تنهایی بخش بزرگی از زندگی هر ادمیه..مرسی ازت🥰😍

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
میدونی اینجور افراد ناقلا هستن. با خودشون میگن دوستی که خیلی باهامون صمیمی بوده اما مجرده، یک خطر با ...

ب خدا من هیچ خطری ندارم والا صفر صفرم اگه بلد بودم تو این سن تنها نبودم ولی ب هر حال این جور مواقع طربو خوب میشناسی دیگه بزار خوشش باشه..مرسی قشنگم ک اینهمه جواب دادی هم دردی کردی🥰😍

2738
ب خدا من هیچ خطری ندارم والا صفر صفرم اگه بلد بودم تو این سن تنها نبودم ولی ب هر حال این جور مواقع ط ...

خواهش میکنم عزیزم اختیار داری. 

ببین عزیزم من خودمم مجردم و تازه بزرگتر از تو هم هستم.  32 سالمه. منم دوستام وقتی ازدواج میکنن باهام سرد میشن و میزارنم کنار. اولش یه کم دلخور میشم اما بعد با خودم میگم خب شاید حق دارن. خب آدم متاهل، دنیاش متحول میشه و همه چیش تغییر میکنه. 

بعدشم چون از طرف خیلی چیزا میدونی، میترسه ازت. درسته تو به خودت اعتماد داری و مطمئنی که رازنگهداری، اما اون اینجوری فکر نمیکنه و احتمال خطر میده. 

به هرحال فراموشش کن. منم مثل خودتم و به زرنگی رفیقام نیستم

حق داری ناراحت باشی اما دیگه خیلی داری زیاده روی میکنی.  تو نیکی میکن و در دجله انداز، که ایزد ...

نه خواهرم کاری به مجرد نداره من متاهلم اینقدر براشون احترام قائل بودم که نگو همیشه براشون زنگ میزدم درصورتی که اصلا زنگم نمیزدن یا گاهی میشد زنگ میزدم جواب نمیداد حداقل بعدش هم پیام نمیداد که مثلا زنگ زده بودی کارم داشتی؟ درصورتی که حتی از نظر مالی هم من از اون بالاترم ولی بازم خودش رو میگرفت منم بعد از چند سال الان به خودم اومدم و اصلا زنگش نمیزنم منم شدم عین خوش یکی دیگشون هم ایران نیست من همیشه بهش زنگ میزنم هر وقت بیاد دعوتش کنم . هرکاری میخواست خواهر شوهرهاش نفهمن رو من براش انجام میدادم همیشه میگفت من نمیدونم برا تو و شوهرت چطور جبران کنم انشاالله دختر گیرت بیاد فلان نیکنم و بیسار میکنم الان من حامله هستم اصلا یه پیام تبریک نفرستاد . خوبیایی که من درحق این یکی کردم اگه بگم شاخ در میاری منم دیگه شدم عین خودش هروقت کارم داره یاد من میکنه منم سرد برخورد میکنم

ای بابا چ حوصله ای داری پیگیرش نشو کلا محل نده بلاکش کن و فکر کن همچین دوستی نداشتی 😕🎈 هرچی پاپیچش بشی پیگیرش بشی بدتر خودتو از چشم میندازی 

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
2706