2726
عنوان

بی حس شدن شکم در بارداری

2808 بازدید | 8 پست

هفته 37 بارداری هستم 18 روز دیگه نوبت سزارین دارم، بچه دوم هست، از ظهر تا الان از زیر ناف تا محل برش سزارین قبلی  بی حس هست جوری که دست میزنم حس نمیکنم پوست رو، حرکات بچه خوبه، فقط وقتی به پشت بخوابم راحتم که اون هم خطر داره، به پهلو که بخوابم یا بشینم و بایستم بشدت اذیتم... خطر داره!؟ آخه مادرم شهرستانه میترسم مشکلی پیش بیاد تنها باشم، مادرمم زود تر از 40 هفته دردش می‌گرفت

لطفا برو دکتر، 

دیدی پات بی حس میشه گاهی؟ وقتی زیرت می مونه خواب میره؟ 

بخاطره اینه که خون رسانی درست نبوده، 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

تاحالا زحمت کشیدی آخراشی جدی بگیر 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا برو دکتر،  دیدی پات بی حس میشه گاهی؟ وقتی زیرت می مونه خواب میره؟  بخاطره اینه که خ ...

مطمئنی؟ 🤔 آخه بعضی میگن بخاطر سزارین قبلی یا بخاطر بزرگ شدن شکم هست، یعنی ممکنه خون رسانی مشکلی داشته باشه؟

2728
مطمئنی؟ 🤔 آخه بعضی میگن بخاطر سزارین قبلی یا بخاطر بزرگ شدن شکم هست، یعنی ممکنه خون رسانی مشکلی داش ...

بعضیا خیلی حرفا میزنن، انشالله بچتون صحیح سالم بیاد، اگه درست نشد حتما برو دکترت، منم فردا وقت دکتر دارم 

خواهشا این چندوقتو جدی بگیر من نشتی خیلی خیلی کمه کیسه اب داشتم و متوجه نشده بودم وقتی فهمیدم که کیسه ابم بکل پاره شد و تا بیمارستانم ی ساعتی فاصله بود انقدر کیسه ابم خالی شده بود که اخرش ازم خون خارج میشد و خدا رحم کرد و بچم با لطف خدا سالم بدنیا اومد

منم بالای شکمم زیر معده بی حس شده. برای شما علتش چی بوده؟

من مشکلی نداشتم استراحت کردم خوب شدم،ولی مثل اینکه چون بچه اولم رو بغل کرده بودم و سنگین بود اینجورشده بود،یه بارهم باز بغل کردمش بی حس شد شکمم،