2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با آدم زبون نفهم هم نمیشه کنار اومد🙄

یه بار معلممون سر کلاس خیلی عصبانی و ناراحت بود بچه ها ازش پرسیدم خانم چی شده گفت تصادف کردم بچه ها پرسیدم که گفتت دو روز پیش بچه ها گفتند از دو روز پیش تا الان ناراحت هستید مگه چقدر خسارت دیدی بعد گفت داشتم توی خیابون یک طرفه حرکت میکردم که یک ماشین بدون روشن کردن راهنما ماشین و روشن کرد و من که متوجه حرکت ماشین نبودن بهش زدم و اون آقا از ماشین پیاده شد و خیلی حرفهای بد و زشتی به من گفت مثلاً مگه کوری مگه نمیدونی باید پشت ماشین ظرفشویی بشینی خاک بر سر اون کسی که به تو گواهی داده و همینطور داد میزد و فحش های خیلی بد می داد من بهش گفتم آقا شما راهنما نزدی و شما مقصری ولی اشکال نداره من نمیبخشم میتونم بریم وقتی این رو بهش گفتم گفت تو میبخشی تو مقصری تو از پشت زدی به من و همینطور انقدر فحش های بد میداد که من مجبور شدم بیخیال کارم بشم و زنگ بزنم به پلیس بعد از اینکه پلیس اومد گفت آقا شما اصلاً راهنما کار نمیکنه و باید راهنما میزدی و شما مقصری آقا مجبور شد که خسارت بده

ولی معلم می گفت حرف های بد و داده هایی که سران آقا میزد من الان دو روزه که حالم بده خسارت و تصادفی که کردم از یک طرف به یادم زبون نفهم افتادن از یه طرف 🙄

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
با آدم زبون نفهم هم نمیشه کنار اومد🙄 یه بار معلممون سر کلاس خیلی عصبانی و ناراحت بود بچه ها ازش ...

اینو الان تایپ کردین؟

روزمره نویس. لطفا از لایک کردن تاپیک های بیات خودداری نمایید.
با آدم زبون نفهم هم نمیشه کنار اومد🙄 یه بار معلممون سر کلاس خیلی عصبانی و ناراحت بود بچه ها ازش ...

نمیدونم چرا نفهمیدم چی گفتی😐😂❤❤

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 
2738
اینو الان تایپ کردین؟

یعنی چی؟

نه از قبل سیو کرده بودم منتظر تاپیک شما بودم🙄

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
نمیدونم چرا نفهمیدم چی گفتی😐😂❤❤

طرف مقصر بوده و شروع کرده داد و بیداد و فحش دادن