2726
عنوان

چقد راحت میتونی بیخیال آدما بشی؟

81 بازدید | 10 پست

متخصص بیخیال شدن در کسری از ثانیه هستم. کار سختی نیست، همین که بدونی آدما و تعلقات این دنیا همه و همه موقتی هستن، میتونی خیلی راحت بیخیالشون بشی. نمیدونم شایدم چون ته هر خواستنی برای ما بدست نیووردن بود، تصمیم گرفتیم قبل از اینکه بزور از دستمون گرفته بشه، خودمون با میل خودمون از دستش بدیم. 

روزمره نویس. لطفا از لایک کردن تاپیک های بیات خودداری نمایید.

منم همینجورم🙆‍♀️

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم اینطوریم بعضی وقتا از این اخلاقم میترسم 🤦‍♀️

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 

خیلی راحت وقتی میبینم ادم مفیدی برام نیست بی خیالش میشم 

درواقعا سعی میکنم از ادمای سمی زندگیم دوری کنم و واقعا هم اینکارو میکنم

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤