2733
2734

همون بیت کویین؟؟ میشه بگیدد چحوریه ثبت نامش چون اصلاا هیچ اطلاعی ندارم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم؟؟؟

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) و خونه دار شدن من صلوات بفرستیدلطفا😍😍 ۱۴۰۱/۳/۱۲💘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون بیت کویین؟؟ میشه بگیدد چحوریه ثبت نامش چون اصلاا هیچ اطلاعی ندارم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم ...

بزن تو گوگل نوبیتکس..این یه صرافیشه..خودش تو سایتش اموزش ثبت نام داره

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
2728
همون بیت کویین؟؟ میشه بگیدد چحوریه ثبت نامش چون اصلاا هیچ اطلاعی ندارم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم ...

عزیزمارز دیجیتال فقط بیت کوین نیست چندصدتا ارز هست 

شما چون هیچ اطلاعی نداری بهتره واردش نشی چون ضرر میکنی

امید واقعی یعنی امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد😎
عزیزمارز دیجیتال فقط بیت کوین نیست چندصدتا ارز هست  شما چون هیچ اطلاعی نداری بهتره واردش نشی چ ...

من قصد ندارم وارد این چیزا بشم ... یکی از دوستام اصرار داره بیت کویین عضو بشع میگه خوبه ازمن راهنمایی خواست گفتم والا نمیدونم 

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) و خونه دار شدن من صلوات بفرستیدلطفا😍😍 ۱۴۰۱/۳/۱۲💘
2738
من قصد ندارم وارد این چیزا بشم ... یکی از دوستام اصرار داره بیت کویین عضو بشع میگه خوبه ازمن راهنمای ...

اگه میخواد مقدار کمی بیت بخره..فایده نداره..همیشه ارزای ارزونترا بخره..اگه میخواد برا یه سال نگه داره..مثل کاردانو که نوبیتکس هم داره

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
اگه میخواد مقدار کمی بیت بخره..فایده نداره..همیشه ارزای ارزونترا بخره..اگه میخواد برا یه سال نگه دار ...

اره کلا اهل ریسک نیست از کم میخواد شروع کنه ... برای بیت کویین مبلغ بایدچقدرباش؟

اره کلا اهل ریسک نیست از کم میخواد شروع کنه ... برای بیت کویین مبلغ بایدچقدرباش؟

بیت کوین الان گرونه..یه میلیارد و ۷۰۰ اینا..اما کادانو فکر کنم الان ۶۰ تا ۷۰هزار باشه..خیلی پول میخواد بیت ..تا سود کنه..دور بیت نره..فقط ارزای ارزونتر

بیت کوین الان گرونه..یه میلیارد و ۷۰۰ اینا..اما کادانو فکر کنم الان ۶۰ تا ۷۰هزار باشه..خیلی پول میخو ...

ممنوننم بخاطرراهنماییت انشالله خیرببینی توزندگیت 

ممنوننم بخاطرراهنماییت انشالله خیرببینی توزندگیت 

فدات