2194
2106

کج شده انقد بد تلفط میکنه همه میگن بزرگ شه درست میشه اما خیلی فکرم درگیر شده پسرم ۵ سالشه ی سری از کلماتو ی جور تلفط میکنه مثل س توک زبونی میگه میخوام ببرمش دکتر نمیدونم چه دکتری؟ گفتار درمانی خوبه؟ 😔😔😔

نمیدونممممم بَرااااااااااا چییییییی.... با طُ خوبع همه چییییییییی❤❤❤❤❤👨‍👩‍👧‍👧😍😍😍😍❤❤❤❤🌻🍸🧿🧿🧿

دخترخالم تا ۷ سالگی اینجور بود بعدش خوب شد طبیعیه بابا

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس                    
دخترخالم تا ۷ سالگی اینجور بود بعدش خوب شد طبیعیه بابا

تروخدا؟ خداکنه دارم دق میکنم

نمیدونممممم بَرااااااااااا چییییییی.... با طُ خوبع همه چییییییییی❤❤❤❤❤👨‍👩‍👧‍👧😍😍😍😍❤❤❤❤🌻🍸🧿🧿🧿

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

من تادبستان ایطور بودم

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن به بهروز برسم...🤍                   بچه ها امسال سال اخره که فرصت دارم فرهنگیان قبول شم اگردوست داشتین دعا کنین برای این نیتم..چون بشدت بهش نیازدارم..ممنون💝💝
ببر گفتار درمانی با تمرین خوب میشه

حتما میبرم

پسر من 7سالشه خیلی خوب صحبت میکنه ولی چند تا از همکلاسیهاش هنوز خیلی چیزا رو نمیتونن تلفظ کنن.ولی محض اطمینان یه گفتار درمان ببرش.

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تروخدا؟ خداکنه دارم دق میکنم

بخدا

اشکال نداره بچس خب 

مثلا به دیگه میگفت دیده😂🔪

خوب میشه نذار کسی اینطور راجبش بگ گناه داره 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس                    
2050
ببرش گفتاردرمانی  خیلی زود درست میشه  منم پسرم کلمه و رو نداشت خوب شد

بردی شما؟

منم کلمه س و ز رو توک زبونی میگم بعنی چی دهنش کجه

نمیدونم ینی تا میاد س رو بگه دهنش کج میشه😔😔😔

2183
من تادبستان ایطور بودم

خداکنه اینم بزرگ شد خوب بشه مادرشوهرم میگه بزرگ شه مسخرش میکنن

نمیدونم چه دکتری باید ببری ولی زبونشو نگا کن بینم زیر زبونش چسبندگی نداره.متوجه میشی چی میگم؟زیر زبون بیشتر از حالت عادی وصل باشه باعث میشه زبون به دندون نرسه و کلمات بد تلفظ بشن..از این بابت خیال خودتو راحت کن..بچه هایی که اینجورین با یه عمل سر پایی خوب میشن ان شالله که چیزی نیست

سه دعای زیبا..بی من نباشی..بی تو نباشم..بی هم نباشیم🙏🙏🙏
پسر من 7سالشه خیلی خوب صحبت میکنه ولی چند تا از همکلاسیهاش هنوز خیلی چیزا رو نمیتونن تلفظ کنن.ولی مح ...

حتما میبرم

نمیدونم ینی تا میاد س رو بگه دهنش کج میشه😔😔😔

ببرش گفتار درمانی درست میشه براش سخته گفتن حرف س

میشه دعا کنید منم باردار بشم حس خوب مادر بودن رو تجربه کنم   از قدیم گفتن چاه مکن بحر کسی اول خودت دوم کسی