2737
2734
عنوان

کسی دیسک کمر داره ؟

53 بازدید | 6 پست

سلام 

من یک سال پیش با یه حرکت اشتباه کمر دردم شروع شد که متوجه شدیم دیسک کمر دارم اون اوایل که شروع شده بود یه درد شدیدی داشت ولی الان ک یکسال گذشته مثل اون نیست ،گاهی هست گاهی نیست ...چند روزه بعد یه عروسی کمر دردم شروع شده و زیاد هم هست و من استرس دارم نکنه مثل اوایلم شده باشم ...کسی تجربه داره؟

بابای من داره

احتمالا فردا بره برا عمل

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید تحت نظر دکتر باشی و بهت یه سری حرکات ورزشی یاد بده و انجام بدی و تا جایی که میتونی عمل نکن 

البته عملش چیز خاصی نیستا ولی خانومای جوون عمل نکنن بهتره 

وگرنه فامیل ما شصت سالگی عمل کرد الان مثل فرفره میدوئه

منم دارم عزیزم 

دردای شما چطوریع؟تروخدا بگید من از استرس دارم میمیرم دکتر هم نمیتونم برم دکترم گفته تا ۶ماه بعد لازم نیست بیای الان ک یک هفتس درد دارم و ب نسبت هم شدیده همش نگرانم نکنه مثل اوایلم شدم

دردای شما چطوریع؟تروخدا بگید من از استرس دارم میمیرم دکتر هم نمیتونم برم دکترم گفته تا ۶ماه بعد لازم ...

نه عزیزم نگران نباش مراعات کن کار سنگین نکن دردش کم میشه 

من الان چن ساله اینجوریم کار سنگین میکنم دردش زیاد میشه مثل امروز ک مهمان داشتیم از صب سرپا بودم الان دراز کشیدم خیلی درد میکنه تا فردا ک استراحت کنم بهتر میشه 

💞امام حسین💞