2410
2553
عنوان

رشد کم بتا😔

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 24 پست
عزیزم متاسفم ان شاالله خدا بزودی بهتون بچه سالم و صالح بده چند هفته سقط شد بچتون؟

ممنون عزیزم اولی تو سه ماهگی و مجبور به کورتاژ شدم

دومی تو هفت هفته تا هفت هفته تموم شد اولین روز هشت هفته خونریزی داشتم و خودش سقط شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=212645066][QUOTE=212644904]یه نذری کن انشالله این سالم باشه [/QUOا انقدر نذر و نیاز کردم و نشد گاهی فک میکنم ...[/QUOTEنه عزیزم ناامید نشو بلخره آدم با امید زندست انشاالله که بزودی تاپیک میزنی که مشکلی نبوده 

ممنون عزیزم اولی تو سه ماهگی و مجبور به کورتاژ شدم دومی تو هفت هفته تا هفت هفته تموم شد اولین روز ه ...

ان شاالله بحق این روز عزیز خدا ی فرزند سالم و صالح بهتون بده

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2456
جنینت چند هفتگی ایست قلبی شد؟ نفهمیدی دلیلش چی بوده؟

اخرای سه ماهگی بود که ایست قلبی داشت تو غربالگری متوجه شدم و ازمایش میخواستم انجام بدم دکتر گفت سقط اول نمیفرستند نفهمیدم علتش چی بود فقط سه ماه اقدام نداشتم بعدم باردارشدم گفتن خارج رحمی 

اخرای سه ماهگی بود که ایست قلبی داشت تو غربالگری متوجه شدم و ازمایش میخواستم انجام بدم دکتر گفت سقط ...

منم عین شما بودم. رفتم غربالگری گفتن جنین قلبش وایساده. شما سونو تشکیل قلب رفته بودی؟ قلبش قبلن میزد؟

2714