2726

همکارم میگم ی مدت باهم کار میکنیم من براش تبلیغات مجازی انجام میدم 

قرارهای کاری تو نمایشگاش داشتیم دیگه من اومدم نزدیک نمایشگاش جایی سرکار تو شهرک مبل 

بهم گفت ظهرا برا استراحت بیا نمایشگاه خودم بهونه اوردم کلی اصرار کرد ی روز گفت بیا ناهار مهمون من قبول کردم بعد ناهار یهو ی شاخ گل قرمز بهم داد 

ازم تعریف میکنه .حرف های محبت امیز میزنه

براش غذا خونگی بردم حالا برا اینکه دوباره برم پیشش بازم اصرار میکنه میگه ناهار چی داریم😹😹😹😹خیلی باهم خوبیم🥺🥺🥺🥺🥺

وقتی میبینتم خودم حس میکنم خوشحال میشه 

اما نمیدونم چرا ابراز علاقه نمیکنه......منم هر روز حسم قوی تر میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون علاقه نداره بهت اهههه «ازون خنده های سرنا»😂😂💔💔✌🏻✌🏻

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات
2728
اخه باید ی چیزی بگه که رابطمون قویتر بشه

شاید قصدش جدی نیس بابا

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات
عزیزم هزاربار ظهر رفتم نمایشگاش ی بارم ی نگاه بد بهم نکرده

نه کلی میگم عزیزم مثلا شاید پیشنهاد دوستی چیزی نمیدونم شاید واقعا دوستت داره

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم