2737
2734
عنوان

میشه دم اذانی خوشحالم کنین؟؟😔❤

62 بازدید | 9 پست

میشه واسه رسیدن ب حاجتم ۵ تا صلوات مهمونم کنین؟؟ الهی ک بحق چهارده معصوم حاجت روا شین و خیر ببینین🙏🙏..یک دقه از وقتتون میگیره ولی ی دنیا ارزش داره برام❤..اگ فرستادین لایکم کنین مهربونا💗

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚

اللهم صل علی محمدٍ وال محمدٍ و عجلْ فرجهمْ‍

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

چشم

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چشم

روشن❤..حاجت روا شی..منم براتون صلوات فرستادم

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚
چشم

روشن❤..حاجت روا شی..منم براتون صلوات فرستادم

2738