2703
2553

بابام چشاش برق زده بخاطر جوشکاری بشدت داشت عذاب می‌کشید تا نیم ساعت فقط داشت راه می‌رفت و خدا خدا می‌کرد دیگه رفت تو یه اتاق تاریک که استراحت کنه بعد نیم ساعت برگشت دیدیم داره هزیون میگه گفتیم چته گفت هفت تا قرص خواب آور خوردم

عوارضش چیه؟توروخدا بگین دارم میمیرم از استرس

یعنی تاحالا گریشو ندیده بودم داشت گریه میکرد میگفت من نمیدونم شماها کی هستین خاله هامین یا عمه هام ولی ببرینم حموم یه پتو روم بندازید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین که توهم دیداری شنیداری داره برای مراجعه به بیمارستان کافیه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2720
2714
همین که توهم دیداری شنیداری داره برای مراجعه به بیمارستان کافیه

بیمارستان‌ها خطرناک میترسم بخداا

اره مثلا به فرش اشاره میکنه میگه چرا از فرش داره دود میاد چرا این قابه سه بعدیه 

عزیزم زنگ برن ۱۱۵ بیان معاینش کنن اگه حالش بد باشه میبرنش بیمارستان شمام اسنپ بگیرین برید دنبالش هم چشاشو درمان کنن هم معدشو شستشو بدن

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
بیمارستان‌ها خطرناک میترسم بخداا اره مثلا به فرش اشاره میکنه میگه چرا از فرش داره دود میاد چرا این ...

دیگه فک نکنم کسی باشه که ندونه بخش کرونا رو از بخش اورژانس عادی جدا کردن حتی توی مرکز بهداشت روستاها

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2706