2703
2553

سلام همه ی مامانا 

پسر من ۱ ماهو بیست روزشه یک ماهه اول شیر خشک آپتامیل معمولی میخورد خیلی خوب وزن گرفته بودو عالی بود از نظر قدو وزن اما به شدت دچار یبوست میشد

بعد دکتر گفت شیرشو عوض کنیم بهش ببلاک  دادم اما باز تغییری نکرد البته این جا یه پرانتز باز کنم صورتش هم پر از خشکی شده بودو قرمز .

خلاصه اینا هیچ کدوم هرچی شیر های معمولی دادم خوب نشد متاسفانه اصلا شیر خودمو نمیخوره.

بعد دکتر گفت شیر اچ آ بهش بدیم. یبوستش کامل خوب شد 

ولی پوستش همچنان خشک هست. اما وزنش به شدت رو به کم شدنه با این شیر  اچ آ

با این که خیلی زیاد هم میخوره اما تاثیری نداره

از دیشبه دارم شیر اج آ رو با معمولی قاطی میکنم اما بیشتر اچ آ میریزم دو به یک 

ولی دوباره انگار حساسیتاش شروع شده 

دل دردو‌ یبوست

الان دارو درد دادم واقعا نمیدونم چی کار کنم 😭😭 کمک کنید لطفا 

میخوام هم وزنش خوب باشه هم حساسیتاش چی پیشنهاد میدین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اچ آ برای الرژی به پروتین گاوی دیگه چرا قاطی میکنی اگه قاطی کنی پس چه فایده داره اچ آ 

دوباره پوستش خراب میشه

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز
دختر من اچ آ می خورد همین ببلاک وزن گیریش هم عالی بود الهی شکر، اصلا شیر معمولی بهش ندین گناه داره، ...

هر دو ساعت ۹۰ سی سی 

البته گاهی بیشترم میشه

اچ آ باعث شده لاغر شه نمیدونم چی کار کنم

میتونی در روز 2 بار شیر معمولی بدی بقیشو اچ آ، چند روز اینکارو بکن ببین چطوری میشه اگه یبوست نگرفت که ادامه بده

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
2714
میتونی در روز 2 بار شیر معمولی بدی بقیشو اچ آ، چند روز اینکارو بکن ببین چطوری میشه اگه یبوست نگرفت ک ...

این بچه ها نباید شیر معمولی بخورن به پروتئین گاوی حساسیت دارن، خیلی اذیت میشن

اچ آ برای الرژی به پروتین گاوی دیگه چرا قاطی میکنی اگه قاطی کنی پس چه فایده داره اچ آ  دوباره ...

متاسفانه پوستش با اچ آ هم خوب نشد الان هر روز کرم میزنم اصلا نمیدونم باید چی کار کنم

من بیشتر برای‌درد دلش به اچ آ رو اوردم اما متاسفانه داره لاغر میشه 

متاسفانه پوستش با اچ آ هم خوب نشد الان هر روز کرم میزنم اصلا نمیدونم باید چی کار کنم من بیشتر برای‌ ...

میگن اگر نوزاد صدای سرخ کردن غذا رو بشنوه پوستش دون دون قرمز میزنه 

من یه بار تخم مرغ سرخ کردم تو خونه پسرم دونه های قرمز زد و پوستش خشک شد 

کرم مرطوب کننده کودک فیروز زدم و رعایت کردم بهتر شد

🌸
یک دکتری که از امریکا مدرک گرفته بود گفت هیچ ایرادی نداره 

وقتی به شیر معمولی حساسیت داره هیچ اشکالی نداره چیه عزیز

به پروتئین گاوی حساسیت داره؟

پوستش یه ماهی طول میکشه تا خوب بشه

2706