2737
2734

سلام قشنگا... ببخشید من کف خونه جدیدم پارکته منم دوست ندارم فرش پهن کنم.. ولی میز ناهار خوردی هم ندارم.. لطفا ایده میدید وقتی مهمون امد رو زمین چی پهن کنم برای سفره و..؟؟ 

نمیشه که !! یا میز بخر یا فرش پهن کن

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خونه ما پارکته فرشم پهن کردیم جلو مبلا ولی بقیه قسمتا و زیر میز نهارخوری خالیه 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
اخه در توانم نیست میز 6نفر به بالا بخرم😁

مگه خونه ت چند متره ؟ میز شش نفر به بالا اصلا جا میشه ؟

2738

اونجوری ک نمیشه فعلن فرش پهن کن بعد ک میزگرفتی بردار

راستی پارکت زدین یا لیمنیت؟؟راضی هسی؟؟

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
مگه خونه ت چند متره ؟ میز شش نفر به بالا اصلا جا میشه ؟

🤔🤔اینم حرفیه.. اره میشه  مبلا را جمع تر جلو تی وی چید.. کنارشون میز ناهارخوری گذاشت..ولی کلا نمیتونم بخرم☹️

اونجوری ک نمیشه فعلن فرش پهن کن بعد ک میزگرفتی بردار راستی پارکت زدین یا لیمنیت؟؟راضی هسی؟؟

فدات بشم عزیزم.. راستش بخایی درحال ساخته شدنه. هنوز نزدیم... ولی همون پارکت میزنیم

لمینت بلد نیستم چجوریه 😁

اونجوری ک نمیشه فعلن فرش پهن کن بعد ک میزگرفتی بردار راستی پارکت زدین یا لیمنیت؟؟راضی هسی؟؟

لمینت و پارکت ظاهرش یکیه جنس چوبش فرق داره پارکت چوب طبیعیه لمینت چوب فرآوری شده

😂😂😂اینم حرفیه.. مثلا از این گلیم فرش پرز دارا بخرم هیییی فک کنم اخرش همون فرش باید پهن بشه🙁

رو گلیم پرزدار سفره بالا پایین میشع 

https://harfeto.timefriend.net/16620156179852  
2706