2410
2553
عنوان

سه روز بستری ام

173 بازدید | 15 پست

هفته 35. فشارم یکم بالا بود. 13ونیم. دفع پرو تئینم داشتم. الان از وقتی بستری شدم فشارم 11. ولی مرخصم هنوز نکردن. چون تو سونو رشد جنین گقتم به خاطر همین فشار خونرسانی به جنین خوب نیست. قدر سلامتی و بودن تو خونه رو بدونین

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
علت این مساله چی هست 

بعضیا اسنجوری میشن سن بالا یکی از عللش هست

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
2714
نه ولی تصمیمش دارم

نگران نباش. همه اینطور نمیشن . من بارداری اولمه. شاید چون اولین بارداریپ تو این سن هست اینجور شدم

استارتر جان انشاءالله که روزهای باقی مونده رو هم به خوبی پشت سر بذاری و کوچولوتو بغل کنی 

عزیزم من هفته 10هستم امروز احساس دفع از واژن دارم، دو هفته پیش از پله بالا رفتم و خونریزی کردم دکتر گفت هماتومه استراحت مطلق کنم و شیاف بزنم، شما نمیدونی احساس دفع در واژن طبیعیه یا نه؟ شما هچین حسی نداشتی؟ 

استارتر جان انشاءالله که روزهای باقی مونده رو هم به خوبی پشت سر بذاری و کوچولوتو بغل کنی  عزیز ...

ممنون عزیزم. نه شما حتما با دکترت مشورت کن

استارتر جان انشالله خدا سلامتی بده، منم هفته پیش یه هو تو خونه بدون هیچ مشکل قبلی تشنج کردم ،فوری رسوندنم بیمارستان اول گفتن حتما مسمومیت بارداریه اما خداروشکر‌ دفع پروتین نداشتم،پنج روز نگهم داشتن تو بیمارستان واقعا روزای سخت وعذاب آوری بود محیط بیمارستان خیلی بده انشالله زود مرخص بشی

استارتر جان انشالله خدا سلامتی بده، منم هفته پیش یه هو تو خونه بدون هیچ مشکل قبلی تشنج کردم ،فوری رس ...

خدا رو شکر که دفع پروتئن نداشتی. چرا تشنج کردی؟فشارت چند بود؟

من متاسفانه دفع پروتئین داشتم تو 24ساعته. ولی توی وقتای مختلف روز نه. کمی هم دفع. کراتنین . فعلا هنوز بستری ام چون حرکات جنینم کمی کم شده

2706