2410
2553
عنوان

ناهار خوری چن نفره خوبه

111 بازدید | 20 پست

بنظرتون ؟خودمون دو نفریم

۶ خوبه یا ۸ یا ۴

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸

4

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
اگه جا دای یه ۴ نفره کوچیک تو اشپزخونه یه ۸ تو سالن اگر نه یه ۶ تو سالن

پس ۶ 

میدونی اومدم ی فرش ۶ متری گرفتم برا وسط مبلا 

اینجوری خونم لخت میشه اونطرف مبل میخام ی ۶ متری بندازم حالا نمیدونم ناهار خوری چن نفره بخرم

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
جای مناسب داری خونتون بزرگ ۸ اگه هم که نه ۴ 

مرسی عزیزم چرا ۶ ن

اگه جاداری بخر ولی ما واقعا استفاده نمیکنیم مهمونم زیاد خونه امون نمیاد ولی شما اگه زیاد مهمونی میدی ...

ن مهمون زیاد نمیاد ینی ۶ بگیرم؟

2706