2733
2734

نیاین نگید چرا بیمه نیستم و اینا

فقط هزینه رو بفرمایید

میشه برای شغل همسرم  صلوات بفرستید؟ ❣️🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم بیمه نداشتم هزینه هر ویزیت با دارو ها حدود ۵۰۰ یا ۶۰۰ میشد.بیمارستان هم ۱۴ میلیون

کلا هر ماه باید بری ویزیت؟

2738

عزیزم من بیمه هستم

ولی مراکزی که میرم بیمه قبول نمیکنن اکثرا منم بعدا با رسید پولشونو میگیرم

حالا بپرس ببینم هزینه کدوم رو میخوای بدونی؟

تهرانم

مثلا ویزیت رو میدم ۹۰ تومن

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 

بیمه نداشتم نداریم فک نکنم همسر اقدام کنه دوتا دختر پشت هم دارم دارو های خارجی مطب شخصی دکتر و بیمارستان شخصی هم رفتم هزینه بی داد میکنه خواهر من ماهی یبار مطب میرفتم ۶۰ ویزیت بود دارو امپول ازمایش سنو که مینوشت ۹۰۰راحت میشد سنو اینا نبودنی ۳۰۰ دارو یا بعضی وقتا ۱۶۰ میشد

عزیزم من بیمه هستم ولی مراکزی که میرم بیمه قبول نمیکنن اکثرا منم بعدا با رسید پولشونو میگیرم حالا ...

ویزیت خوده دکتر چقد؟

بیمارستان چقد؟

در کل فرایند بارداری تا به دنیا اومده بچه چقد شد؟

2706