2410
2553
چرا!؟ دانشجو باز بزرگه بهداشت سرش میشه دانش آموزا کوچکین نمیتونن درست  رعایت کنن تازه مقاومت بد ...

برعکس

شما چه رعایت کنی چه نکنی منتقل میشه

دانشگاه فضاش بسته تر و جمعیت بیشتره

خوابگاه که خودش فاجعست

بعدم همشون از شهرهای مختلفن هی میرم و میان کرونا رو منتقل میکنن

مدرسه ۲ ساعت میرن برمیگردن خونشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مدارس؟ چه پایه ای مجازی شده ؟

اره مدارسش باز بوده الان مجازی شده ، ابتدایی هارو که مطمئنم ،متوسطه رو فک کنم شده دقیق نپرسیدم 

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
برعکس شما چه رعایت کنی چه نکنی منتقل میشه دانشگاه فضاش بسته تر و جمعیت بیشتره خوابگاه که خودش فاج ...

اینام هست .واقعا کاش حضوری نشه

متولد ۷۷ نیستم 😊همینطوری نوشتم سنم یه چندسالی بالاتره
2456
اما دانشگاه هم خوابگاه و... میخواد که باز هم امار بالا میره

خوابگاه درسته ولی از نظر جمعیتی کمتره بعدم فکر نمیکنم مثل زمان عادی باشه حضور تو دانشگاه تقسیم بندی میکنن ک کمتر باشیم احتمالن اینطور شنیدم 

اره دانشگاها جمعیتشونم نسبت به مدارس کمتره فک کنم اینجا ۳۰ تابچه کلاس اولی رو میکنن تو یه کلاس کوچیک ...

دانشگاه جمعیتش از مدرسه کمتره؟ 😂 من فکر نمیکردم مدرسه ای وجود داشته باشه که کلاس ۲۰۰ نفری توی یه سالن تنگ و بدون تهویه برگزار بشه

دانشگاه جمعیتش از مدرسه کمتره؟ 😂 من فکر نمیکردم مدرسه ای وجود داشته باشه که کلاس ۲۰۰ نفری توی یه سا ...

خب همه دانشگاها که مثل هم نیستن ولی مدارس هم تعدادشون بیشتره هم شلوغ تر هستن 

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها

مجازی واقعا بدرد نخورد برای ما فنی ها فنی نیازمند کارعملیه کار عملیم باید بالاسر استاد باشی فقط زمان گذروندیم و پول خرج کردیم ترمایی ک مجازی گذشت میتونم بگم براما هیچ بود

2714

به امید خدا ،ان شا الله هر چه زودتر 

از طرف یه مادر خسته بفهمید خسسسسسسسته

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 
خب همه دانشگاها که مثل هم نیستن ولی مدارس هم تعدادشون بیشتره هم شلوغ تر هستن 

مدرسه نهایتا ۱۰ نفر با کلی فاصله و در و پنجره باز

خوابگاهم که الحمدالله نداره

بعدم شما سن مبتلایان زو نگاه کنی رده سنی ۲۰ تا ۳۰ سال ده ها برابر زیر ۱۶ سال هست

مدرسه نهایتا ۱۰ نفر با کلی فاصله و در و پنجره باز خوابگاهم که الحمدالله نداره بعدم شما سن مبتلایان ...

مدرسه ها که ۴۰ نفر تو یه کلاسن😐 خب دانشگاتون در و پنجره نداره؟

مدرسه نهایتا ۱۰ نفر با کلی فاصله و در و پنجره باز خوابگاهم که الحمدالله نداره بعدم شما سن مبتلایان ...

نمیدونم چرا دوس داری به من ثابت کنی شما بدبخت ترین 😂 باشه بابا ولی من تو اموزش پرورش هیچ کاره نیستم که بخوام دانشگاها رو مجازی کنم یا حضوری 

مدرسه ها که ۴۰ نفر تو یه کلاسن😐 خب دانشگاتون در و پنجره نداره؟

سالن آنفی تئاتره پنجره ش کجا بود

کدوم مدرسه ای ۴۰ نفره 🙄 نصف بیشترشون هم ماماناشون نمیفرستن

بعدم اینا وقتی میرن خونه کلی غذای خوب و مقوی و مکمل ماماناشون بهشون میدن خوابگاه انگار قحطی اومده غذای بی کیفیت و گاها آلوده 

هر اتاق ۱۰ متری هم ۶ نفر ۲۴ ساعت توشن

مدرسه اینجوریه؟

2706