2726
عنوان

با اولین حقوقتون چیکار کردید؟

352 بازدید | 28 پست

خودم ۱۴ سالگی اولین درامدمو داشتم

دقیقا ۱۷ سال پیش

یکی از رشته های هنری به درجه استادی رسیده بودم و شاگرد گرفتم

یک ماه اول فقط دو تا شاگرد داشتم و ۴۰ هزار تومان گرفتم 

تا مدتها دلم نمیومد خرجش کنم🤣🤣🤣

اخرم خورد خورد خرجش کردم

سالهاس درامد دارم ولی مزه اولی چیز دیگه ای بود

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .

یادم نمیاد 

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اولین حقوقم ۶۰ هزار تومن بود. کلی ذوق کردم از گرفتنش

ولی اصلا یادم نمیاد سر چی خرجش کردم. ریختم تو کارتم، اینقدر گذاشتم بمونه اونجا که اصلا یادم رفتش فکر کنم

نتیجه اخلاقی: ذوق زیاد خوب نیست😅

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

اولین درامدم از شغلم برای لذت بخش بود 

بلیط گرفتم و با چند تا از دوستام و داداشم رفتیم مسافرت

بهترین سفر بود

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

دقیقا اولین درامد منم ۴۰ هزار تومن بود خدایی خیلیم برکت داشت هر چی میخریدم تموم نمیشد اون روز خوشحال ترین فرد دنیا بودم

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
عزیزم تو 14 سالگی چه کاری انجام می‌دادید؟ 

یکی از رشته های هنری رو استاد شده ودم

تو استانمون کوچیکترین استاد بودم

روزنامه شهرمون باهام مصاحبه کرد

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .

اصن یادم نیاد که 

کوچیک بودم واسه مامانم کار میکردم اون پولم میداد

حتمن همرو اسباب بازی و خوراکی کردم 😂😂

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
2706