2733
2734
عنوان

شوهرم میگه باید به مامانم سلام‌کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 1560 بازدید | 60 پست
بخدا میگه سر این کارت دو ماه دیگه ام نمیبرمت خونه بابات گفتم به جهنم

سلام میکردی اما بهش نگاه نمیکردی ب در و دیوار نگاه میکردی شوهرت نگاهو متوجه ک نمیشد بعدم میدید مادرش جواب نمیده بیشتر طرف تو میموند

نه تو یه ساختمونیم رابطمونم قطع 

اها

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی دلم میخواد سگ ببینم این بشر و نبینم

اخه ما خرجمونو جدا کرده بودیم یه دخترم داشت مطلقه بعد من با یه بچه کوچیک باید یه روز درمیون مث خدمتکارا میرفتم خونشونو تمیز میکردم 

بعد همشو حروم کردن 

چون نمیرفتم کاراشونو کنم دیگه زور داشت بهشون اخلاقشون عوض کردن بعد روی اصلیشونو نشون دادن

.
2731

خیلی مادر شوهر بی شخصیتی داری ،چجوری گفت زن توالته سکوت کردی؟ بهش میگفتی نمیخواد خودتون رو معرفی کنید میشناسمت 

الانم محلش نذار ،خونه پدرتم خودت برو مگه حتما باید شوهرت ببرتت 

به شوهرتم بگو هرچی میخوای به من نق بزن ولی تو خلوتت به وجدانت مراجعه کن ببین حق با کیه ،اگه بخاطر تو نبود که یک لحظه هم نمیموندم 

خیلی مادر شوهر بی شخصیتی داری ،چجوری گفت زن توالته سکوت کردی؟ بهش میگفتی نمیخواد خودتون رو معرفی کنی ...

داشت پشت سرم پیش شوهرش و دامادش بلند بلند میگفت 

اخه شوهرم از حق من دفاع میکرد دیگه مامانش خیلی زور بهش داشت که پشتمه اینو گفت بی حیا نمازم میخونه 

بخاطر همینچیزاس اصلا ادمای نمازی قبول ندارم سر خدام کلاه میزارن اینجور ادما 

.
داشت پشت سرم پیش شوهرش و دامادش بلند بلند میگفت  اخه شوهرم از حق من دفاع میکرد دیگه مامانش خیل ...

خب داشت به دامادش راجع دختر خودش مشاوره میداد جدی نگیر 😂😂😂😂😂

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.

البته همه اینا رو گفتم ولی من و پدر شوهرمم یه دعوایی کردیم در حد جنگ جهانی یعنی ترکوندیم همدیگه رو یک سال قهر بودیم ،تو یه ساختمونم هستیم 

سعی میکردم وقتی پایین هست نرم یا اگه تصادفی میدیدمش نگاهش نمیکردم فقط یه سلام خیلی سرد میکردم میرفتم

2738

خونمون کوچیک قرار شده زودتر از این جهنم دربیایم حالا مثلا میخواد دست بزاره رو نقطه ضعفم میگه از اینجام بلند نمیشم بخدا دیگه داره خراب میشه میریزه 

بعد از ترس اینکه ریختشونو نبینم نه بیرون میرم نه تو راه پله جرعت دارم برم انگار محکومم به زندانی شدن تا موقعی که ازینجا گم شیم 

.
نه تو یه ساختمونیم رابطمونم قطع 

عزیزم راهش فقط اینکه جلو شوهرت مظلو نمایی کنی وپشت سرش بی محلی وهرچی گفت درغیاب شوهرت به شوهرت بگو خودتو بزن به گریه که من چقد مظلومم واز این حرفا .همینجور ادمه بده تاخودش بهت بگه حق نداری دیگه به مامانم سلام کنی

خب جلو شوهرت یکم تحمل کن سلام میکردی 

هرموقع شوهرت نبود بی محلی میکردی باز

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
2706