2137
2106

كيانا چ كسي است

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

یکشنبه مناسبتی هس؟

پاک میکنم؛هرانچه موجب رنجش وازارم میشود...فاصله میگیرم ازتمام آدمهایی که آرامش وجودم را خراب می‌کنند...این بار میخواهم که عاشق باشم ،عاشق کسانی که عاشقم هستند...حواسم را به کسانی میدهم که حواسشان به من هست...بهترین هم که باشی ،پیش کسی که تو رو دوست ندارد کودن به نظر میایی! هنوز هم دیر نیست!راهت را جدا کن،ازکسانی که مقیاس خود باوریت رابهم می‌ریزند..

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

مبارک همه

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏
😂

😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2050

حالا یکشنبه چه خبره مگه

کیانا کیه

من کیم

اینجا کجاس🤨

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
كيانا چ كسي است

فکر کنم کاربر کیانا رو میگه

من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا من گرفتارِ دوست داشتنِ کسانی هستم که مرا دوست دارند.
2183
گل پسرت چطوره ؟ ارومه یا شیطون؟

خووبه خدارشكر

شيطووون 

نميذاره به كارات برسي اصلا😂

شنبه میخایم بریم عروسی گفتم در جریان باشید😂✌

الان میگن مگه نمیدونی کرونا هس

پاک میکنم؛هرانچه موجب رنجش وازارم میشود...فاصله میگیرم ازتمام آدمهایی که آرامش وجودم را خراب می‌کنند...این بار میخواهم که عاشق باشم ،عاشق کسانی که عاشقم هستند...حواسم را به کسانی میدهم که حواسشان به من هست...بهترین هم که باشی ،پیش کسی که تو رو دوست ندارد کودن به نظر میایی! هنوز هم دیر نیست!راهت را جدا کن،ازکسانی که مقیاس خود باوریت رابهم می‌ریزند..