2726
عنوان

برادرشوهرم کلی قرض بالا اورده...

159 بازدید | 6 پست

خودش و خانمش 24 ساعته سفرای خارج و داخل میرن و از هرچیزی گرون ترینش رو میخرن. دیگه از انواع سالگرد و ماهگرد و جشن و کادو که نگم براتون. اونم با چک و قرض از این و اون. حالا که کلی از چکاش برگشت خورده و افتاده زندان به شوهر من میگن تو باید به برادرت کمک کنی. ما هم وضع مون جالب نیست اصلا. به خصوص که خونه پدر شوهر میشینیم. جای من باشین چیکار میکنین؟ فقط خواهشا نگین با شوهرت منطقی حرف بزن که امتحان کردم و نشده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای بابا چ میشه کرد ؟اونم گناه تو زندان باشه بعدم وضع خودتم ک میگی خوب نیست پس نمیتونی تمام بدهیاشوبدی.....اونم بیاد بیرون کسی دیگه بهش قرض نمیده ک ازاین سرخوشیا بخادبکنه

منطقی جواب نمیده بی منطق . بگو خیلی پول داری بیا فلان فرش رو بخر . والا من اعصاب ندارم بنزین میریزم خونه رو اتیش میزنم بعد میرم 😂

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

زنش الان بیاره بده 😵موقع چیتان پیتانش بود فکر الانشم باید میکرد

تا اونجایی ک میتونید کمک کنید اما چک بگیرید ازش تا بعدا بهتون مجبور بشن بدن...

دامادمون پولشو ۷ ۸ سال پیش ۲۰ تومن به برادرش سر مغازه شریکی زدنش کمک کرد تا سود مغاره بگیره زدن زیرش کلا شکایت کرد دامادمون چک داشت ازش بااین حال اومدن دست رو قران گداشتن خانواده اش ک دزدیده 😷

نگید