2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلم ناراحتی نداره که خیالت راحت درس های دبیرستان رو دبیرستان هایی که برای بزرگسالان هست خیلی راح ...

بایداز شوهرم بپرسم ببینم می‌زاره برم واقعا هم بهترادامه بدم برای بچهام

2728
بایداز شوهرم بپرسم ببینم می‌زاره برم واقعا هم بهترادامه بدم برای بچهام

اره عزیزدلم حتما همین کار رو کن و حتما با مهربونی شوهرت رو راضی کن،ان شاءالله موفق باشی عزیزم ❤❤❤❤❤

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 

منم ۲۲ سالمه تو مدرسه بزرگ سالان دبیرستان رو تو دوسال خوندم الان دانشجوام😊تو هم بخون میتونی منم بچه کوچیک دارم

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
اوناهمیشه دنبال اینن که منوتحقرکنن،😞😞

لابد تورو بالاتراز خودشون میبینن

وگرنه کاریت نداشتن

حالا شاغل هستن سرو وضع و زندگی اونا بهتره یا تو؟

خیلی از زنای شاغل هیچی از زندگی نمیفهمن

برعکس خونه دارهایی هستن مث ملکه زندگی میکنن

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

درسته با بچه داری خیلی سخته .‌‌‌‌‌ولی همیشه تو رقابت با خودت باش با بقیه چیکار داری شما برای خودت هدف باید داشته باشی بنظر من یه خانم حتی اگر همسرش همه جوره تامین می‌کنه هم باید استقلال مالی داشته باشه هیچ کس از فرداش خبر نداره .  حقوقشون بالاس یا تحصیلات دارن خوب زحمت کشیدن عزیزم .‌‌‌‌‌‌‌‌دوست من تا هفته  آخر بارداری سرکارش بود  . الانم بچه ش ۶ ماهه هم به کارش میرسه هم خونه و زندگی و هم رابطه ش با همسرش عالیه . زحمت می‌کشه خوب . خود من هم کارای خونه باهامه هم جز جمعه ها روزی ۱۲ ساعت سرکارم .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هم درس میخونم هم ورزش میکنم . خوب مادر همسرتون حق داره اونا رو تحسین کنه . این اصلا بد نیست    .خودت و فقط با خودت مقایسه کن اون وقت اذیت نمیشی اصلا 

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪

فدای سرت عزیزم. باهاشون کم ارتباط بگیر. چقد بی شخصیتن. به خاطر حرف دیگران خودتو اذیت نکن. ولی. اگه خودت دوست داری بیشتر بتونی به خودت برسی میتونی دنبال یه کار یا هنر باشی

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

بیراه نیست که میگن عدو شود سبب خیر.! اتفاقا همین کنایه ها باعث پیشرفتتون میشه... حتما یه حرفه یاد بگیرین . عکاسی خوبه. یکی از دوستانم نتونست دانشگاه بیاد رفت عکاسی ،هم کار کرد هم یاد گرفت بعد چندسال آتلیه زد. درامدش عالیه و خلاقه.

2706