2733
2734

اگر شما  بایکی دوست باشید که بیاد خواستگاری 

طرف شرایطش این باشه که: ظاهری اونایی که کنار هم دیدن بگن هر دو در یک لول هستید و خیلی شبیه همید فقط 

اقا هم قد شما باشه (هر دو ۱۷۰ ایم) 

مالی در یک سطح باشن خانوادتون شاید ی کوچولو خانواده اقا بالا .

فرهنگی مذهبی:اقا خودش خیلی مذهبی نباشه

اقا و خانواده  شما از لحاظ مذهبی تو ی لوول باشن 

شما و خانواده اقا هم تو ی سطح باشید (من و خانوادش مذهبی تریم )

تحصیلی اون اقا دو رده بالا تر باشه از شما 

اخلاقی تو این یک سال که باهاش رفت و امد کردید عالییییی باشه کلا از اون مردای اروم بی حاشیه فقط تنها ایرادی که ازش متوجه شدید اینکه رو تمیزی یکم از حد نرمال بیشتر تمیز واگر نه خیلی عالیه همه چیشششش مخصوصا احترام و ادبی که میزاره و به حرفات و خواسته هات گوش میده 

ولی از همه لحاظ های دیگه باهاش تفاهم داری و طرف کاری و تحصیل کرده اس و اهل دود و دم   پارتی و دختر و بدون تعهد بودن نیست 

قبول میکنید؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه به دلتون نشسته و با بعد مذهبش مشکلی ندارید، مورد خوبیه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اگه به دلتون نشسته و با بعد مذهبش مشکلی ندارید، مورد خوبیه

نه مشکلی نداریم هر دو راجب مذهب منعطفیم مثلت من هیئت و مسجد و اینا میرم چیزی نمیگه مثلا میگه برو خوش بکذره ولی اونجوری نیست خودش بخواد همراهم بیاد 

ن ولی تو من نیستی و اگه با معیارات جوره قبول کن

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

خب اینکه تو یه لول هستین،با هم دوست هم که هستین،چرا قبول نکنی

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738

من قبول میکنم 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

با اجازه بزرگ ترا بلههه

اره اجی قبول کن 

منو همسرم. مثل شماییم  قد ۱۷۰ 

شوهرم خیلی تمیزه    رو آشپزخونه حساس 

من خودم شلخته بودم 🤐 یکم اذیت شدن الان مهمون سر زده هم بیاد خونه برق میزنه. اینش خوبه.   خودشم کمک میده

2706