2726
عنوان

وای اصلا دوس ندارم سره اونا با شوهرم دعوام شه بیاید😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1716 بازدید | 106 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب من فقط یه چیزی می‌خوام بگم هر گز به بچه ها بی محلی نکنین .اونا فرشته های خدا هستن و کوچولو .حتی اگه حوصله نداری در حد چند دقیقه هم که شده بهش محبت بکن ایشالله بچت بیاد میفهمی من چی میگم

2728
 والا ن ع کتک میترسم ن چیزی تا حرفی پیش میاد انقد صداشو میبره بالا تو کل ساختمون ابروم رفته بعد ...

پس اول رفتار شوهرتو درست کن بعد بقیه رو

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
 والا ن ع کتک میترسم ن چیزی تا حرفی پیش میاد انقد صداشو میبره بالا تو کل ساختمون ابروم رفته بعد ...

ی بار ک اون داد زد تو بلند تر داد بزن چرا خودتو میزنی بع موش مردگی

•°~میشه یه صلوات برام بفرستید~°•
الان شوهرم قراره بیاد خونه بنظرتون چی بهش بگم ک اگ اونام پرش کردن باهام بد نشه؟

این دفعه در زد کلا درو باز نکن یه دعوای مفصل هم سر بچه بکنی تا اخرش راحت میشی دیگه شوهرت ازت دل میکنه 

تیکر من تولد پسرمه😍😍😍
بخدا ۷ماهه جنگ دارم 

منطقی باشوهرت حرف‌بزن بگو اگه‌بچه شون اومداینجا اب جوش ریخت روش هزار تاصاحاب پیدا میکنه هیچوقت ب همسرت نگو از اعضای خونواده ش یدت میاد حتی یه بچه فقط بگو میترسم مسئولیت قبول نمیکنم

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...

جمع کن برو خونه بابات فردا هم برو دادگاه تمومش کن . زندگی که جاری و بچش بهمش بریزن زندگی نیست

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706