2733
2734
عنوان

هزینه درمان خانواده همسر

510 بازدید | 55 پست

من الان دو سه هفته ست گرفتار دست شکسته م هستم 

و بچه کوچکم دارم دوتا 

برای پدرشوهرم مشکلی پیش امده باید عمل کنه 

گفتن بچه هاش دنگ بدن 

تو این مدت که دستم شکسته حتی طی تماس تلفنی هم حالم نپرسیدن کمک که پیش کش

خیلی از این موضوع دلگیرم

حالا نمیدونم برای کمک هزینه اعلام نارضایتی کنم یا نه 

ناراحتیم چجور نشون بدم

به نظرم نه

اینکه بعدا نمیتونین به کسی بفهمونین برای چی ناراضی هستین، ولی بعدها میگن فلانی(همسر شما) تا حرف خرج و هزینه میشه خودش  میکشه کنار ولی زمان ارث میاد جلو!

یه عمر حرفشون پشت سرتون میمونه

ضمن اینکه پدرشه وظیفشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس این قضیه بی معرفتی اونا رو چجور ابراز کنم

دو مساله جداست. چون اونا به عرکسشون زنگ نزدن، شما هم اجازه نمیدین همسرتون وظیفه فرزندیشو انجام بده؟!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
پدرش مریضه بچه هاش برای عملش باید دنگ بذارن خب چه ربطی به بیماری عروس داره این قضیه؟ فوقش ...

خب الان پسرشون درگیر من و بچه هاست بخاطر اینکه من نمیتونم کاری کنم خیلی داره اذیت میشه 

خب وقت کمک به پسر خودشون هست 

2738

بیا فکر کنیم ببینیم ابراز ناراحتی چه پیامد هایی داره؟

اگه به شوهرت خیلی منطقی و اروم‌ابراز ناراحتی کنی قراره درکت کنه و‌بگه کاش خانوادم بهت زنگ میزدن یا قراره دعوا بشه بینتون؟

اگه‌بگی‌راضی نیستم بهشون پول بدی ( نمیگم‌رفتار درستی هستشا) ایا احتمال داره قبول کنه یا قراره دعوا بشه بینتون و‌هم پولت از جیبت بزه هم یه مدت کدورت بینتون پیش بیاد؟

جواب این سوال هارو بدی خودت متوجه میشی راه درست چیه

راه درست خیلی وقت ها راه دلخواه نیست، ولی بسته به شرایط اگه نمیتونی انتخاب دیگه ای داشته باشی حداقل ارامشت رو‌هم این وسط فدا نکن

یه کار کن اگه‌قراره پول هم بدی اخرش شوهرت ازت تشکر کنه، نه اینکه برای حرص دادن به تو‌بیشتر خرجشون کنه

بیا فکر کنیم ببینیم ابراز ناراحتی چه پیامد هایی داره؟ اگه به شوهرت خیلی منطقی و اروم‌ابراز ناراحتی ...

شوهرمم الان در شرایط سختیه خب وقتی خانم خونه ناتوانه بچه ها سرش خونه سرش اذیته 

خودش هم ناراضیه و دلگیر اما به رو نمیاره یه لحظه هایی اما میشه فهمید 

حرف من کمک و ارتباط و حس و رابطه دو طرفه ست 

دو مساله جداست. چون اونا به عرکسشون زنگ نزدن، شما هم اجازه نمیدین همسرتون وظیفه فرزندیشو انجام بده؟!

چجور میتونن انقدر بی تفاوت باشن 

کمک که باید میدادن اون هیچ تلفن هم نزدن واقعا از انسانیت به دوره

خب الان پسرشون درگیر من و بچه هاست بخاطر اینکه من نمیتونم کاری کنم خیلی داره اذیت میشه  خب وقت ...

بازم ربطی نداره

الان اونا دنگ پول خواستن نه دونگ زحمت و کمک

بعدشم خودشون مریض دارن دیگه همین که توقع نمیکنن پسرشون بره کمک نگهداری و مراقبت باباش باز دمشون  گرم

عزیزم شما مامان یا خواهر خودتون نمیتونن بیان کمکت؟

2706