2737
2734
عنوان

حرف بدی زدم؟قهر کرده؟

468 بازدید | 26 پست

بچه ها به نظرتون حرف بدی زدم؟

با شوهرش و همکارمون دم در دم رفتنی منو دسم مینداختن من اعصابم خورد شد حسابی نتونستم هیچی نگم اینو گفتم.نظرتو میگین؟اگه هیجی بهش نمیگفتم میدونم تادفردا قرار بود حرص بخورم از طرفیم نمیخوام تو محیط کارم باز بایکی قهر باشم

نه، خوب کاری کردی ،شوخی با مسخره کردن و بی احترامی فرق داره

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چی گفتن که اینقدر ناراحت شدی؟

میتونستی صبر کنی وقتی دیدیش بهش بگی که اونشب ناراحت شدی

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2738

شوخی الکی استباهه

توهین و ناراحت کردن کسی شوخی نیس

شوخی چهارچوب داره

شمام بد نگفتی

ولی لز فردا محترمانه حرف بزن و لبخند

زیاد نرو سمتش

زیادم نگیر خودتو

ک خدایی نکرده تو محیط کار برات دردسر درست نکنه

شاید واقعا شوخی بدی نبوده تو بد برداشت کردی 

بگو چه شوخی کردن ؟   

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
شوخیشون چی بود در چه حد بود ؟

من امروز یه فیش واسه مشتری زدم مشتری سرکارمون گذاشت حاب نکرده رفت.سفارشش موند رودستمون.من طبقه ی پایین به این خانومه گفته بودم برام سیب زمینی بزن هی بهانه جویی میکرد نمیزد.پولشو میدادم مفت نبود.ولی نمیدونم چرا منو اذیت میکرد دیر شد منم گفتم دیگه نزن.دم رفتن برگشت به من گفت سیب زمینیاتو نبردی

اون مرده هم همش سر فیش اشتباهی که زده بودم مسهرم میکرد

2706