2737
2734

من یه ساله عقد کردم و خیلی شوهرمو دوست داشتم و بخاطر همین همیشه کوتاه میومدم و از غرورم میگذشتم و اونم سواستفاده میکرد،خیانت ازش دیدم،مشروب میخوره،خانوادش افتضاحن خیلی متوقعن و دخالت میکنن و خودش حتی یک درصد حرف منوگوش نمیده فقط میگه مامانم،تااینکه ۴ماه پیش دعوامون بالا گرفت و مامانش به من حیلی حرفای بدی زد و حتی خودشم طرف مامانشو گرفت و خیلی به من و خانوادم توهین کرد و رفت و نزدیک ۲ماه هیچ سراغی ازم نگرفت تااینکه یه نفر که واقعا شخص مطمعنی هست بهم گفت شوهرت داره میره اموالشو انتقال بده و بعد تورو طلاق بده منم مهریمو گذاشتم اجرا و اموالش توقیف شد،بعدش دیگه سروکلش پیدا شد و اره من دوست دارم و هرکی گفته من میخاستم طلاقت بدم دروغ گفته و این حرفا،چندبار بزرگتر فرستادن واسه آشتی ولی من قبول نکردم گفتم اینا همش بخاطر مهریه هس،شوهرمم دیگه تلاشی نکرد فقط چندبار پیام داد که بازم تو پیاماش طلبکار بود و میگفت مقصر تویی و آخرش به دعوا و فهش و توهین میرسید،همه جا پشت سرم باخانوادش حرف زدن تهمت زدن و توجلسه مشاوره هم جلو چشم خودم هزاااارتا دروغ گفت،درکل هیچ تلاشی به خاطر من نکرده همین دوسه بارم که بزرگتر فرستاد بخاطر وسایلشه

الان همه میگن باید طلاق بگیری تا عقدی و زیر یه سقف نرفتی و بچه نداری،شوهرم از نظر اخلاقی هم اصلا با من جور نیست درکم نمیکنه خیلی مغروره و کل این مدت همش دعوا داشتیم باهم،به نظر شما چکارکنم جدابشم؟

خودم میدونم که زندگی باهاش به نفعم نیست و جهنمه و روی تصمیمم مصمم بودم ولی چند روزه واقعا حالم بده حس پشیمونی دارم نمیدونم چمه میگم اگه پشیمون بشم چی 

توروخدا کمکم کنید خانوادمم میگن دیگه نمیذاریم بری باهاش زندگی کنی،چکارکنم من؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از نی نی سایتیا نپرس عزیزم اینجا کسی غصه ی آیندتو نمیخوره فقط تجویزشون طلاقه، با مشاوره صحبت کن و از اطرافیانت مشورت بگیر، بحثِ جوونی و آیندته فداتشم

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...

ببین اون میتونه از هزار راه ذهنی بره برای تغییر ناخودآگاهت .

ذهن هم موقع تصمیم گیری گاهی تورو به شک میندازه چون از ریسک میترسه .

فقط روی طلاق تمرکز کن و چون یه آسیب کوچیک روحیه بعدش چند جلسه با روانشناس صحبت کن .

امیدوارم خوشبخت بشی 🌸

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2738

با تو جه حرف های که گفتی فقط میتونم بگم حقت بگیر و طلاق تمام

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️

خودت ب عنوان ی کاربر این متن رو بخون 

متاسفم ک تا الان جدا نشدی 

اصلن فکرم نکن ب این ک باهاش بری زیر یک سقف

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
از نی نی سایتیا نپرس عزیزم اینجا کسی غصه ی آیندتو نمیخوره فقط تجویزشون طلاقه، با مشاوره صحبت کن و از ...

عزیزم همون ۳ خط اول تمام صفاتی که یه مرد افتضاح و سمی داره رو شرح داده .

بعد ما غصه آینده شو نمیخوریم و بره روانشناس ؟ الان از یه بچه ۱۰ ساله هم بپرسی میدونه نباید تو این زندگی بمونه!

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2706