2204
2217

چقدر سنگدل چقدر آشغال چطور خدا اونو لایق مادرشدن دونست چجور آدمیه تا کی عذاب بکشم

این روزا دلتنگیم واسه بابابزرگم که منو با مهربونیاش بزرگ کرده خیلی زیاد شده برام از ته دلتون دعا کنیدو صلوات بفرستین که من حداقل خوابشو ببینم🙏🖤
مادرت؟😶😶

نسبتش با من فقط همین یه کلمه خشکو خالی اسمه

این روزا دلتنگیم واسه بابابزرگم که منو با مهربونیاش بزرگ کرده خیلی زیاد شده برام از ته دلتون دعا کنیدو صلوات بفرستین که من حداقل خوابشو ببینم🙏🖤

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه. برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2215
مادر منو ندیدی چه گرگیهههه

همین که وقتی شیرخوار بودی مثل زباله یه گوشه ولت نکرد قدرشو بدون

2050
همین که وقتی شیرخوار بودی مثل زباله یه گوشه ولت نکرد قدرشو بدون

من که تو شکمش بودم خواسته منو سقط کنه نشدم الانم بدبختم کرده

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
هرچقدر هم بد باشه مادرته.قدر بودنشو بدون

قدر کدوم بودنش مگه هس؟ 

قدر مادری رو بدونم که توی تولدم بهم تبریک نگفت هیچ من گله که کردم برگشت گفت تو لایق پدرمادر نبودی که خدا ازت گرفت دختره شوهرم فلانی که هیچ ربطی هم بهش نداره اون لایق قشنگی های دنیاس

قدر کدوم بودنش مگه هس؟  قدر مادری رو بدونم که توی تولدم بهم تبریک نگفت هیچ من گله که کردم برگش ...

باز خوبه تو شوهر کردی ریختش نمی بینی من هرروز باید تحملش کنم

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
باز خوبه تو شوهر کردی ریختش نمی بینی من هرروز باید تحملش کنم

اصلا منو بزرگ نکرد من ریختشو از اول ندیدم اون لعنتی رو اولین بار که دیدمش نشناختم بغلم کرد حتی بوش آشنا نبود به عنوان بازرس اومد مدرسه م چقدر فاصله

منم در هست داشتن پدر مادر کاملا بدون اونها هستم 

چند روز قبل هم گفتم بهش که دیگه من دخترت نیستم 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
منم در هست داشتن پدر مادر کاملا بدون اونها هستم  چند روز قبل هم گفتم بهش که دیگه من دخترت نیست ...

من به مامانم گفتم یکاری نکن یجوری برم که نتونی پیدام کنی برام استیکر خنده قهقهه فرساد که آره منو از چی میترسونی

من به مامانم گفتم یکاری نکن یجوری برم که نتونی پیدام کنی برام استیکر خنده قهقهه فرساد که آره منو از ...

مال منم گفت باشه دیگه زنگ نمیزنم. به خواهرم هم گفت. 

همه چی رو هم زد به اسم پسرش. 👀

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2051