2737
2734

من که قشنگ بعد زایمان لاغر شده بودم،تو دو سال شیردهی چاق شدم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چجوری؟

اینقد همه گفتن شیر میدی بخواب،شیر میدی بخور،به خودم اومدم دیدم بشکه شدم رف

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738
چند کیلو بودی ؟  شیرو قطع کردی چقدر اضافه کردی؟

نمیدونم نکشیدم ولی مامانم میگفت خیلی لاعرشدی 

بعدش بهترشدم ولی قبل بارداری توپر تر بودم 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
خخخخخخ یکی از لاغری میناله یکی از چاقی  چیا میخوردی عزیزم؟

خخخ والا

همین غذاهای معمولی خودمونو ولی خب زیادتر می‌خوردم تا دیگه عادت کردم،اخه بهم میگفتن اگه کم غذا بخوری شیراز مغز نداره بچه سیر نمیشه🤦🏻‍♀️