2726
اول وات معمولی رو باید پاک کنی و بعد واتساپ جیبی نصب کنی واتساپ جیبی از سایت فارسروید دانلود کن  ...

ببخش.واتس آپ رو به روز رسانی کردم.دیگه آخرین بازدید ها رو نمی تونم از روی پروفایل ببینم.چکار کنم.تنظیمات هم همه فعاله

من زیبا ترین فرشته ی این جهنم بودم تا اینکه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی از کجا دانلود کنم این واتساپو

گوگل هست

کاربری نگار ۴۰۱ سابقم ایت الکرسی میخونم براتون صلواتم‌میفرستم بچه ساداتم هروز تاپیک میزنم و اعلام می‌کنم که میخونم میتونید حاجت هاتون و اعلام کنید ❤🙂🤝🏻لطفا دعای خیر کنید زودتر اقامون ظهور کنه 
ببخش.واتس آپ رو به روز رسانی کردم.دیگه آخرین بازدید ها رو نمی تونم از روی پروفایل ببینم.چکار کنم.تنظ ...

آخرین بازدیدتو باز کن

کاربری نگار ۴۰۱ سابقم ایت الکرسی میخونم براتون صلواتم‌میفرستم بچه ساداتم هروز تاپیک میزنم و اعلام می‌کنم که میخونم میتونید حاجت هاتون و اعلام کنید ❤🙂🤝🏻لطفا دعای خیر کنید زودتر اقامون ظهور کنه 
2728
ببخش.واتس آپ رو به روز رسانی کردم.دیگه آخرین بازدید ها رو نمی تونم از روی پروفایل ببینم.چکار کنم.تنظ ...

برو تو تنظیمات واتساپ درستش کن  من جیبی دارم خودم بازدیدامو بستم مال بقیه هم نمیبینم 

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...
آخرین بازدیدتو باز کن

گزینه همه فعاله.قبلا پروف یه مخاطب رو نگا می کردم می فهمیدم آن لاینه یا اینکه آخرین بازدید می دیدم.الان باید روش کلیل کنم صفحه چت باز شه ببینم

من زیبا ترین فرشته ی این جهنم بودم تا اینکه ...
گزینه همه فعاله.قبلا پروف یه مخاطب رو نگا می کردم می فهمیدم آن لاینه یا اینکه آخرین بازدید می دیدم.ا ...

خوب اونو نمیدونم حتما مرژن جدید واتساپ فرق کرده وگرنه تو صفحه چت هم نباید میدیدی وقتی میبینی یعنی واتساپ بروز شده و تغییر کرده

امتحان کردم باز اون سی ثانیه اول پاک میشه

مگه میشه؟😐من هرروز دارم استاتوس میذارم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
چطوری بعضیا تا دو دقیقه هم میزارن

حتما میشه با جیبی  تنظیمات رو تغییر داد ولی من برا اینکه متوجه نشن همون سی ثانیه سی ثانیه میزارم که متوجه تفاوت واتساپم نشن خخخ در ضمن یو واتساپ هم مثل جیبی هست ولی من استفاده نکردم چند مدل واتساپ هست