2410
2553

مامانم مریضه سرطان خون لعنتی! درست وقتی که زندگیم درست درمون شد درست وقتی که روزای خوب قرار بود شروع شه عین پتک زدن تو سرم با این خبر!! حالا چیکار کنم؟ نمیتونم امیدوار باشم! چند سال دیگه دفاع دکترامه همش میگم‌ نکنه نکنه اون روز مامانم نباشه! 😭چیکار کنم ای خدا... دخترم تازه به دنیا‌ اومده قرار بود کلی باهم سفر کنیم خاطره بسازیم! روز و‌‌ شب دیگه برام فرقی نداره حتی نمیتونم به دخترم برسم بیشتر از همه من خودمو باختم البته جلو اون که کوه روحیه ام!!! ولی دارم میمیرم اتیش میگیرم باورم نمیشه همچین خاکی بر سرم شده😭😭😭 

هنوز هیچی نشده هنوز مادرم حالش‌خوبه و سرپاس‌مردم بهم ترحم میکنن! دونه دونه زنگ میزنن میگن خیلی ناراحتیم متاسفیم مگه مادرم مرده که زنگ میزنن!  انگار دارن تسلیت میگن😭 

تروخدا شما دعا کنید شاید خدا دعای شما رو شنید‌😭

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️

ان شاء الله خدا شفاشون بده♥️🌺🌹

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سرطان خون ک الان راحت در مان میشه یکی میشناسم چند سال پیش داشت هنوز سالمه و میگن خوب شده

من توی زندگی خیلی سرسخت هستم یاد گرفتم مشکلاتم  رو حل کنم نه ازشون فرار کنم .همیشه آیه ان مع العسر یسری جلوی چشمامه چونکه سخت بهش اعتقاد دارم . وضع مالی خوبی ندارم ی زندگی خیلی خیلی ساده .مستاجر هستم ب امید خدا خونه دار هم میشم.بچه هام و همسرم امید های زندگیم هستن انشالله ب امید خدا همه چی درست میشه .عاشق امام حسین و حضرت عباس و امام رضا و امام زمان هستم حضورشون رو ب شدت حس میکنم توی زندگیم . خداوند همیشه بهم لطف داشته از نظر همه اطرافیان و دوستان من یک انسان فقیر هستم(چون خونه  ندارم ماشین ندارم پول ندارم  وضع مالی خوبی ندارم) اما اونها نمیدونن اگر تا آخر عمر شده با نون خشک و آب سر کنم بازم روزی هزاران بار خداروشکر میکنم من ب زندگیم عشق می ورزم با تمام سختی ها چونکه معتقدم هرکه در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش میدهند. من آینده بسیار درخشان و عاقبت خوشی را در  سرنوشت خودم و عزیزانم میبینم من خلق شده ام برای زندگی کردن ....خدایا دوستت دارم😍😘
اصلا تااخرش نخوندم تحملش خیلی سخته برام بخونم خدا الهی شفاشون بده اسی از ته قلبم دعا کردم خدا به پاک ...

مرسی عزیزم خدا نگهدار خودتو بچه ات باشه ❤️

انشالله خدا به حق همین عید بزرگی که در پیش داریم مادرتو شغل بده

عزیزم نماز شب چهل شب بخون خیلی حاجت میده

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
سرطان خون ک الان راحت در مان میشه یکی میشناسم چند سال پیش داشت هنوز سالمه و میگن خوب شده

یک نوع بدیه به نام مولتیپل مایلوما😭 این همه سرطان بدترینش افتاد رو زندگی ما

2714

عزیزم دوستم مامانش چند وقت پیش دمترا جواب کردن همین حرفاتو به من زد گفتم انرژی مثبت بده و بدوت عمر دست خداس نه مردم و دکترا... الان از اون روزا یک سال میگذره ولی مادرش بنده خدا حالش بهتر شده... 

سرطان پایان خط نییت یه مریضی سنگینه مه الان هم درمان داره

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....
انشالله خدا به حق همین عید بزرگی که در پیش داریم مادرتو شغل بده عزیزم نماز شب چهل شب بخون خیلی حاجت ...

ممنونم عزیزم❤️

عزیزم دوستم مامانش چند وقت پیش دمترا جواب کردن همین حرفاتو به من زد گفتم انرژی مثبت بده و بدوت عمر د ...

مرسی عزیزم درسته😭

نگران  نباش  خدا بزرگ‌تر از این حرفاست .الان سرطان درمان داره .به حرف بقیه هم توجه نکن.

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2706