2733
2739
عنوان

هزینه ازمون آیلتس و تاقل چقدره؟

3442 بازدید | 19 پست

کسی جدیدا امتحان داده بدونه هزینه اش چقدره؟و اگه کسی قصد مهاجرت نداشته باشه  و قصدش تدریس باشه واقعا ارزش داره هزینه کنه بگیره؟

خرم آن کس که در این محنتگاه خاطری را سبب تسکین است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستم امسال آزمون داد ۶ تومن 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

اگه برای تدریسه شما با ایلتس بالای هفت میتونی با درامد بالا تدریس کنی 

یعنی اموزشگاهای بزرگ خودشون درخواست همکاری بهت میدن و پول خوبی در زمینه تدریس به دست میاری

اومدن تو قشنگ ترین مزد صبوریه
2738

عزیزم داشتن یه مدرک دلیل توانایی آدم برای تدریس نیست

کلاسای آموزش تدریس آیلتس هم هست که آدم میتونه شرکت کنه بدونه چی باید یاد بده به بقیه و چطور با هرکسی کنار بیاد

ضمن اینکه آیلتس مدت اعتبار داره 

بعد اون مدت دیگه معتبر نیست و دوباره باید امتحان بدی 

Instagram📷me_in_netherlands 
اگه برای تدریسه شما با ایلتس بالای هفت میتونی با درامد بالا تدریس کنی  یعنی اموزشگاهای بزرگ خو ...

واقعا؟ یعنی همون آیلتس براشون کافیه؟ 

من پارسال آیلتس 7.5 گرفتم ولی اصلا فکر نمی کنم درحد تدریس کردن باشم 🤔

الان دلار چنده؟قیمتا دستم نیست😅 ولی میدونم از ایلتس گرونتره

دلار ۲۷ خورده ای

اره تافل از ایلتس یکم بیشتره

ماشالا ازبس هرروز قیمتش تغییر میکنه ها قاطی میکنیم😭😂ولی یادش بخیر یه زمان ۲،۳ تومن بود هزینش

آیلتس فقط 2 سال اعتبار داره و برای همین به درد اونایی میخوره که سریع میخوان مهاجرت کنند. 

برای تدریس تو اموزشگاه مدرک های دیگه ای هم هست مثلا کانون زبان به اونایی که قارغ التحصیل میشن مدرک میده و استخدامشون میکنه 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
واقعا؟ یعنی همون آیلتس براشون کافیه؟  من پارسال آیلتس 7.5 گرفتم ولی اصلا فکر نمی کنم درحد تدری ...

خب نمرت خیلی خوبه که

منظورت از در خد تدریس چیه

من دیپلم گرفتم شروع کردم به تدریس

بعد مدرک اف سی ای گرفتم 

بعد مدرک مخصوص تدریس کودکان

همین جوری حین تدریس مدرکامو کرفتم مثل شما ایلتس ٧.٥

فقط وقتی مدرکم میرفت بالا راحت تر در خصوص هزینه و پی صحبت میکردم

اومدن تو قشنگ ترین مزد صبوریه
2706