2733
2734
عنوان

وقتی گشاد میخندم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 99 پست
معلومه به نظرم ارتو خیلی جواب نداده برات

کلا مشکل دندونام زیاد نبود فقط چون سایز فکم کوچیک بود گفت تا زمانی ک دندون عقل میکشی ارتو بزار ک دندونات جا ب جا نشن

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻

خوبه اصلا لازم نیس،ولی چرا شوهر من میخواد دوباره ارتودنسی کنه دکتر گفت نه،ریشه دندونت سست میشه؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره  دروغ ک ندارم بگم😐 چطور مگه..خیلی بدن دندونام؟

بدنیستن ولی انگار باید دوباره ارتوکنی

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                           من یک زن باموی پریشانم به موی من عادت کن
2728

یه جوری . انگار اصلا ارتودنسی نشده💔😶

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                
2738

عاقا اعتماد ب تفسم ریخت همون خنده عادیم دیگه نمیزنم.‌😕

واقعا انقدر بدن دندونام

به نظرم دوباره ارتو نکن  عقب تر میرن  اون یدونه هم مهم نیست . باید توجه کنی تا دیده شه

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
نه گلم چرا دروغ بگی ولی انگار اصلاارتودنسی نکردی

اخه ا

مشکل من بیشتر بخاطر سایز فکم بود ..دکتر گفت غالب فکن کوچیکه.ارتو بزار تا دندون عقل و بکشی بعد برشون دار..

مشکل دندونم زیاد نبود فقط دوتا دندون جلوم پروانه ای بود حالتشون

2706