2410
2553
عنوان

۱۳ تا کلونازپام

238 بازدید | 37 پست

حدود ۱۰‌ دیقه پیش‌خوردم‌۱۳ تارو باهم

کلونازپام۲‌ بود

به نظرتون تا یکساعت دیگه میمیرم؟ 

کیا اطلاعات دارن راجبش

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه فقط چند روز میری کما

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2720

با قرص نمی میرید 

فوقش به مغز و قلب و اینا آسیب جدی می زنید

• کودک همسری را متوقف کنیم • خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

خودتو ناقص میکنی فقط

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2714

الان دیگه باید خواب ببره،

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
می خوای بمیری یا نه

واسه مردن خوردم دیگ

میخوام ببینم میمیرم با فلج و تشنج و ایناس

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤
زنگ بزن اورزانس بیان ببرنت بشورن معدتو،آخر قراره بمیریم چرا عجله میکنی!

آدم وقتی جون ادامه دادن نداره چیکار کنه آخرین راهه دیگ

یعنی اول قرص می خورین بعد میاین مشورت می کنین؟!!

نه من قبلا چندجا دیده بودم گفته بودن آدم نمیمیره تشنج و کما و اینا داره 

میخواستم ببینم کسی تجربه داره خدایی نکرده تو اطرافیان؟

2706