2737
2734

اگه اومد منو ریپلای کن

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖

استخاره بلد نبستم 

ولی حس ششمی دارم 

خواستی بگو ببینم میتونم بگم 😬

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بگو عزیزم شاید یخورده بهم کمک کرد😊💙

خب باید بپرسی عزیزم 

از هوا که نمیتونم بگم 

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️
تو رو خدا در مورد من بگو

کنجکاو،گاهی سخت گیر،ولخرج، عشق دوست، گاهی لجباز ولی مهربون، دل شکسته 

2738
خب باید بپرسی عزیزم  از هوا که نمیتونم بگم

اوم باش حواسم نبود 

عاشق ی پسری شدم خیلی واسم مهمه از یجایی میترسم بره با دختر خالم چون ... 

پسره پسرخالم هستااا البته پسر خاله مامانم خالمم هر وقت میاد خونمون عکسای پسر خالمو هی بهم نشون میده و...

فالم درباره اینکه بهش میرسم یا نمیرسم گرفتم خوب دراومده ولی بازم میترسم 

حالا نظرتو میگی درباره اینکه بهش میرسم یا ن؟

اوم باش حواسم نبود  عاشق ی پسری شدم خیلی واسم مهمه از یجایی میترسم بره با دختر خالم چون ...&nb ...

احتمالش زیاده بهم برسین 

منم بگو😔

روحیه شادی که قبلا داشتی الان داغونه، عصبی، گاهی فک میکنی به انتهای زندگی رسیدی، مریضی گاهی،حرص زیاد میخوری، خودت مهربون نشون میدی،زیاد جلوی دیگران ناراحتیت رو نشون نمیدی 

2706