2737
2734

من میخوام خیلی درس بخونم..

یه جا خوندم ساعت ۱۰ تا ۲ شب خوابین کل کمبود خوابو تامین میکنه و میتونی کل روز با انرژی باشی.. 

میتونم اینکارو انجام بدم؟

دیگه گذاشت دورانی که میگفتم اشکال نداره من انجامش میدم🤗                                                                                     هرکی باهام خوب باشه بیشتر باهاش خوبم ! هرکی باهام بد باشه بیشتر باهاش بدم! هرکی بهم ارزش بده بیشتر بهش ارزش میدم! هرکی جویای احوالم باشه بیشتر جویای احوالش میشم!هرکی قیافه بگیره بیشتر قیافه میگیرم! هرکی مهربون باشه باهاش مهربونترم! خلاصه مطلب هرکی یه قدم مثبت به سمتم برداره صد قدم به سمتش برمیدارم ! ولی برعکسش... بای بای بسلامت😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چندروز میخونی بعداز پادرمیای

۱۲بخواب ۶.۷بیدارشو

سه چارع صب                                                         فقط منو اروم میکرد                                                  چشای تو:)
2738

زیاد درس خوندن ربطي به کم خوابیدن نداره 

نخیر قطعا نمیتونه جبران کنه 

چرا؟

چون همون لحظه ممکنه سرحال باشی ولی بعد خواب میاد سراغت و البته کیفیت درست میاد پایین!

من ۱۱ خوابیدم ۵ صبح پاشدم

قشنگ ۱۵ ساعت تونستم بخونم 

ولی ۱۰ ساعت عالیه،  الکی جو نگیرت 

۱۰ ساعت رو فیکس کن و منظم بخون

کیفیت خیلی مهمه  

فعلا...😇👋🏻

راید مشاورداشته باشی نه اینکه نخابی خواستی یه مشاور خیلی خوب معرفی میکنم که هم برنامه ریزی میکنه هم خیلی حرفه ایه

اموزش زبان بصورت فوق حرفه ای باقیمت مناسب🌷بالاترین کیفیت🌷🌷🌷تدریس دروس ریاضی ،شیمی،فیزیک ،زیست،عربی بطور کامل و قیمت مناسب 🌷اطلاعات بیشتر درخواست بدین😍🤗