2726

از همین تریبون میگم

به هرچی ک خواستم نرسیدم

باتشکر

بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                          یه صلوات بفرستین واسه حاجت رواییم🥲♥♥♥۹/۹/۱۴۰۲ به ارزوم رسیدم😍😍1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شاگرد برتر بودم ولی با حال روحی من و ۱۵ روز درس خوندن و فقط ۵ یا ۶ کتاب خوندن کسی قبول نمیشه درصد ...

یعنی فقط ۱۵ روز درس خوندی؟ رشتت چی بود؟ 

تستم کار کردی

میتونم رتبتو بدونم؟

ببخش زیاد سوال کردم مرسی جواب میدی خواهری

2728

هیچی 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                

پدر و مادرم بعد چند سال طلاق  و جدایی دوباره به هم برگشتن و باهم ازدواج کردن این بزگترین معجزه زندگیم بود

کاش دنیا بهم یه دختر بده...که بهش بگم صداشو جرئت بده،بدونه با موهای اون کسی نسخ نمیشه،اگه نتونه مادر شه مرد تلف نمیشه،کاش دنیا بهم یه دختر بده،میخام بدون اجازه مرد نفس بکشه،میخام پرنده ها رو بدون قفس بکشه،میخام فرشته نباشه خطا جزئی از زمینه،میخام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه🍀   

لحظه به لحظه زندگی ادما معجزس اگه درک کنن منم چندتا شاخص داشتم نجات مادرم با خال وخیم از کرونا،قبولی خودم،ازدواجم خدارو هزار مرتبه شکر ان شاءاللهدمشکلات دیگمم هم به سان معجزه حل بشن

ی دروغی گفتم ب مرحمت مامان همیشه در صحنه ام لو رفت

منم نمیدونستم ک لو رفته هی بهش دامن میزدم و بعدا رونده شدم از ی شخصی

کلی برنامه چیده بودم برا ی سری اتفاقات ک بخاطر دعوا نشد

و خیلی خوشحالم ک نشد

چون اگه میشد من مجبور بودم هرروز با کسی روبرو بشم ک مزخرف ترین و بزرگترین دروغ زندگیمو بهش گفتم

خدا نجاتم داد ک دیگه نمیبینمش

بنظرم معجزه بود

پشت دستمو داغ زدم دیگه دروغ نگم

بعضی وقتا خدا اینجوری آدمو گوشمالی میده:)

چالش حرف ناشناسم🙌https://abzarek.ir/service-p/msg/479034امضامو تا آخر بخون👈اسم کاربریم الکی نیست مخفف ی سری کلمس.خدایا از دنیات خستم😞خسته از تلاش برای چیزایی ک وقتی بهشون رسیدم گفتم غلط کردم😞میترسم ب این آرزومم برسم و بگم این چ غلطی بود من کردم😞ن انگیزه دارم برا ادامه دادن😭ن جسارت رهاکردن هدفمو دارم😭کاش اون فرشته ای ک قبل تولد زندگیمو نشونم داد الانم ته این راه کوفتی رو نشونم میداد😭من ی دخترم،وقتی دلم میگیره ن داد میزنم ن چیزی میشکنم،فقط زورم ب این بغض لعنتی میرسه😭😭من ی عالمه آرزو دارم ک بخاطر تفاوت فرهنگیم با پدر مادرم فقط میتونم اونارو تو قبر بغل کنم و برای همیشه بخوابم،دقیقا مصداق بارز کسی ک آرزوهاشو ب گور میبره!هربارم ب خودم میگم مهم نیس ولی بغض گلو و لرزش لبام میگه بیش از حد مهمه چرا چرت میگی؟😭از همان روزی ک یوسف را برادر ها ب چاه انداختند،از همان روزی ک با شلاق و خون دیوار چین را ساختند،گرچه آدم زنده بود،آدمیت مرده بود😥خلبانا ی کدی دارن ب اسم(۷۶۰۰)..مال وقتیه ک دیگه هیچی نمیشه گفت!معنیش اینه ک برج مراقبت من نمیتونم حرف بزنم ولی تو حواست بهم باشه و راهنماییم کن.خدایا😭۷۶۰۰😭بغض نمیزاره حرف بزنم و دارم تو غمام غرق میشم ولی ب خودت قسمت میدم هوامو داشته باش😭آرزو میکنم حال دلتون مثل ذاتتون باشه حالا خودتون ببینید این نفرینه یا دعای خیر😉من عاشق ایرانم🇮🇷با هر مشکلی ک داریم اینجا،اینجا کشور منه،تحمل توهین بهشو ندارم،از وطن فروشا هم متنفرم #زنده_باد_ایران_من😍🇮🇷#زنده_باد_کوروش_کبیر👑آجیای خوشگلم تورو خدا درمورد تاریخ کشورمون مطالعه کنید بخدا ک زشته ک ما اولین تمدن تاریخ جهانیم ولی اطلاعاتمون درمورد تاریخمون در حد اصول ۳گانه هست😞ایران باستان دنیای عجیبیه ک هروقت درموردش چیز جدیدی میخونم منو میبره ب اون دوران قشنگ😍باعث افتخارمه فرزند مردان و زنانی هستم ک نامشون در تاریخ تا ابد جاودانه😍حالا ک تا اینجا اومدی میشه برای اینکه ۱۴۰۱ پزشکی دولتی قبول بشم صلوات بفرستی؟بگو منم برات بفرستم دوستم😍😍

مادرم از خواهرم ک کرونا گرفته بود ددهفته تو خونشون پرستاری کرد چیزیش نشد

مامانم معدش خونریزی کرد دکترا قطع امید کرده بودن خوب شد

مامانم طحالشو طی عمل برداشته بودن بطرز شگفت اوری ددباره رشد کرد طحالش دکترا هم هاج و  واج مونده بودن😐

داداشم ماشینش چپ کرد هیچیش نشد فقط پیشونیش خراش برداشت

داییم بناست از ۵ طبقه افتاد ولی کاپشنش گیر کرد به میله ی بالابر و تو هوا معلق موند

لحظه به لحظه زندگی ادما معجزس اگه درک کنن منم چندتا شاخص داشتم نجات مادرم با خال وخیم از کرونا،قبولی ...

خدا رو شکر

شما چ رشته ای قبول شدین یعنی مثه معجزه بود؟

2706