2726
عنوان

به جن اعتقاد دارین؟؟؟ ✓✓

| مشاهده متن کامل بحث + 1861 بازدید | 204 پست
چه جیگری داشتی دختر 😫

حماقت محض بود 

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
وای خدا به دادت رسیده دختر،آرامشت رو گرفتن 😫

واقعا ارامشمو گرفته بود خیلی وحشتناک بود 

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حماقت محض بود 

دوراز جون

دارم‌متلاشی‌میشوم‌واین‌یک‌داستان‌نیست💔🥀وجزکلمه‌چیزدیگری‌ندارم😞 ،خسته‌ازصبوری‌بیش‌ازحد؛؛؛خسته‌ازایستادگی بالاترازتوان‌!وخسته از جنگیدن بی‌پایان ؛؛؛کجا بایدخودراتسلیم کنم؟ به چه کسی بگویم که دیگر نمیتوانم!؟😔
واقعا ارامشمو گرفته بود خیلی وحشتناک بود 

درک میکنم،حتی تصورشم وحشتناکه

بعدش تموم شد دیگه کلا؟

دارم‌متلاشی‌میشوم‌واین‌یک‌داستان‌نیست💔🥀وجزکلمه‌چیزدیگری‌ندارم😞 ،خسته‌ازصبوری‌بیش‌ازحد؛؛؛خسته‌ازایستادگی بالاترازتوان‌!وخسته از جنگیدن بی‌پایان ؛؛؛کجا بایدخودراتسلیم کنم؟ به چه کسی بگویم که دیگر نمیتوانم!؟😔
2728
درک میکنم،حتی تصورشم وحشتناکه بعدش تموم شد دیگه کلا؟

اره فقط یه بار تو سایت داشتم درموردش حرف میزدم نصف شب بود پسرم کوچیک بود خواب بود یهو بیدار شد زل زد به در گریه شدید کرد خیلی ترسیدم فک کنم اذیتش کردن اون شب

چطوری؟تعریف کن

مادربزرگم از قدیما میگفت که میومدن شبا اذیتش میکردن من احمقم خدارو به ۵تنش قسم دادم که یه خوبشو ببینم چه شکلیه از فرداش لعنتی اومد سروقتم . بعد ۲سال که دعانویس پیدا کردم که شرشو کم کرد تا منو دید گفت خودت پاشو به زندگیت باز کردی و ... گفتم اره کار خودم بود

منم تو خونه تنها باشم از سکوت خونه میترسم، همیشه تلویزیون رو رو روشن میزارم‌ خونه سر و صدا باشه نترسم😆

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
باید برم دکتر براش،شاید یه راه درمانی داشته باشه 😔

زنگ بزن روانشناس کمکت کنه

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
وای چقدر بد ،الان خوبی؟

اره نزدیک ۲سال دعا باخودم داشتم بعدشم که عقد کردم کلا دیگه تموم شد 

عزیزم جن راسته ولی با ماکاری نداره از چی میترسی قران بخون کاری ندارن ک

آیة الکرسی میخونم همش

2706