2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه بی      نشو

بابا یارو ۷ ، ۸ سالشه ناراحت نشو

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2728
تف ب شرف مردی ک اینجا عضوههه      

این چه طرز صحبته خانوم محترم؟؟

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
چی نشو  میگم همتون جای مادر و مادربزرگمید

استارتر لطفا رعایت کنید اینجا چت روم نیست

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️

اقایون تو سایت صورتی رنگ که برای بارداریه چه حضور موثری میتونن داشته باشن؟

بیخیال

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊
شما هنوز پول خرید کتاب درسیتونو از باباتون میگیرین بعد اونوقت میای میخوای اینجارو بخری؟ بابا گرگ وال ...

تو بیا خرج تو رو هم بدم نگرانی 

ماشینی که زیر پای من هستش رو تو و شوهرت ۱۰ سال دیگ هم نمیتونید بخرید گل من 

همتون جای مامانمید😂

پس نی نی هستید که اومدید توی این سایت 

یا شایدم می خواهید در مورد بی بی چک سوال بپرسید و این جور مسائل

• کودک همسری را متوقف کنیم • خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
تو بیا خرج تو رو هم بدم نگرانی  ماشینی که زیر پای من هستش رو تو و شوهرت ۱۰ سال دیگ هم نمیتونید ...

ماشینت چیه داداش؟ فرمونشو نگه دار سفت از زیر پات نکشن بیرون

محض اطلاعت همسرم نمایشگاه ماشین داره

خودمم وکیلم 

دو تا خونواده ی دیگه رو هم دارم ساپورت مالی میکنم

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2706